Milyarder yatırımcı düştükçe ETH almaya devam ediyor!

  Ünlü milyarder yatırımcı ve kripto para tutkunu Mike Novogratz, kripto para topluluğunun da yakından takip ettiği isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Ünlü yatırımcı son açıklamasında piyasadaki düşüşe rağmen bu altcoinden satın almaya devam ettiğini söyledi…

  Kripto para camiasının tanınan isimlerinden biri olan Mike Novogratz, son açıklamalarında kripto para birimlerinin geleceğine yönelik tahminlerde bulundu. Kripto para yatırımları ile tanınan ünlü milyarder, lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatının geleceği hakkında umutlu konuştu

  Ethereum’un son dönemde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasına rağmen hala daha fazla potansiyele sahip olduğuna inanan Novogratz, dikkat çekici açıklamalar yaptı. Kripto para bankası Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, ikinci en büyük kripto para biriminde yükselişini sürdürmesini sağlayan faktörleri sıraladı.

  “Ethereum Süper Bilgisayar Olacak”

  Mike Novogratz, Ethereum fiyatında bullish olduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı: “Geçen yıl Ether’e gerçekten etki eden ödemelerimiz ve sabit coin’lerimiz vardı. Ancak birdenbire, her ikisine de Ethereum‘da merkezi olmayan finans (DeFi) ve NFT’lerle (fungible tokenler) sahip olursunuz. Kabaca aynı anda, vahşi hızlanan büyüme ile. Ve inanmaya başlıyorsun, hey, olan tüm bu olayları doğrulayan süper bilgisayar bu olacak”

  Ünlü milyarder, lider akıllı sözleşme platformunun şu anki fiyatından yüzde 30 daha yükselebileceğine inanıyor. Ethereum fiyatındaki yükseliş beklentisini şu şekilde ifade ediyor: “Ether artık çok daha yükseğe çıkacak gibi görünüyor… Biliyorsunuz, yüksekler hakkında tahminlerde bulunmak tehlikelidir. Ama 5 bin dolara ulaşabilir mi? Elbette olabilir.”

  “Yatırımlarımı İki Katından Fazla Artırdım”

  Kripto para piyasasında düşüş trendi devam ederken, topluluğun dikkatini çeken açıklamalarda bulunan Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz yatırımlarını artırdığını söyledi. Gelişmekte olan alanlardaki yatırımlarını iki katından fazla artıran ünlü milyarder şu açıklamaları yaptı: “Varlık sınıfı olmayan bir varlık sınıfından bir varlık sınıfına geçtiğimiz fikri ancak bir kez gerçekleşebilir. Ama gördüğümüz bu vahşi hızlanma, işlerin 30 kat, 40 kat, 100 kat arttığı yerde, bu normal değil. Çok sık olmaz…”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle