Benjamin Cowen önde gelen 5 altcoini değerlendirdi

  Kripto para piyasalarının ünlü analistlerinden Benjamin Cowen, piyasada son dönemlerde ön planda olan 5 altcoini yorumladı. Ünlü analistin Youtube kanalından paylaştığı analiz videosu, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Cowen’in yükseliş beklentisi ile paylaştığı altcoinler arasında Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Chainlink (LINK) ve Avalanche (AVAX) yer alıyor.

  Ünlü analist Benjamin Cowen, Youtube kanalından 392 bin abonesi ile yeni bir analiz videosunu paylaştı. Ünlü analist paylaşımında Cardano’yu (ADA) ve daha yüksek seviyelere ulaşmasını beklediği 4 altcoini değerlendirdi. Cowen, paylaşımında ilk olarak ADA’ya verdi. Analiste göre ADA, Bitcoin (BTC) karşısında büyük patlama başlatmaya hazırlanıyor. Cowen, ADA/BTC paritesinde başlamasını beklediği patlamadan sonra ADA/USD potansiyel değerinin de iki katına çıkmasını beklediğini ifade etti. Konuya ilişkin olarak Cowen’in ifadeleri şöyle:

  “ADA’nın BTC karşısında şimdiye kadar en yüksek değeri 2018’de 0,00008 oldu. Mevcut fiyatlardan bu seviyelere ölçülü bir hareket yaparsak, %105 daha artış gösterebileceği anlamına geliyor. Bu ADA/USD paritesini nereye yerleştirir? Aslında çok mütevazı bir 4,35 dolara yerleştirirdi. ‘Oraya gidecek’ demiyorum, sadece ‘bu daha önce oldu’ diyorum. Muhtemelen ADA, 2017 ve 2018’de olduğundan çok daha fazlasını bugün gerçekleştiriyor.”

  Analiste Göre ETH Yükseliş Tsunamisi İçinde

  Cowen, Ethereum’da ise bir düşüş hareketi başlamadan önce 6 bin dolar seviyelerinde bir ATH görülebileceğini ifade etti. Analiste göre ETH olası bir düşüş öncesi, şiddetli bir yükseliş tsunamisi içinde bulunuyor. 2 bin, 3 bin dolar seviyelerinin kolayca aşıldığını ifade eden Cowen, ETH için 4 bin doların da geride kaldığını, artık hedefte 5 bin ve ardından 6 bin dolar olduğunu iddia etti.

  Polkadot, Chainlink ve Avalanche

  Ünlü analist, radarındaki bir diğer altcoini Polkadot (DOT) olarak açıkladı. Analiste göre DOT şimdilerde yükseliş eğiliminde bulunuyor ve önemli direnç seviyesini ortadan kaldırmak için hazır durumda. Cowen, DOT’un yanı sıra Chainlink’in (LINK) de 2019’a kadar uzanan, uzun vadeli bir yükseliş eğiliminde olduğunu ve bunu devam ettirebileceğini ifade etti.

  Ünlü analist listesinde son olarak akıllı kontrat platformu Avalanche’ye (AVAX) yer verdi. Analiste göre AVAX’ın bir sonraki boğa döngüsünü ateşleyebilmesi için 37,50 dolardaki direnci kırması gerekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle