Analist BTC’de tuzağa karşı uyardı: “Hedef 42 bin dolar”

  SEC tarafından Binance ve Coinbase’e açılan dava ile 25 bin dolar düzeylerine çekilen Bitcoin’de yaşanan toparlanma süreci yatırımcıları kararsız bıraktı. En çok ihtiyaç duyulan anda isabetli analizleri ile yol gösteren kripto para analisti Michael van de Poppe sahneye çıktı! Analist tüm bu yaşanan süreci “tuzak” olarak değerlendiriyor!

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatlarında Amerika Birleşik Devletleri (ABD) kaynaklı görülen geri çekilmenin önemli bir kısmı telafi edildi! BTC fiyatı 25 bin dolar seviyelerinden gelen tepki ile %bitcoin+usd% dolar düzeylerine yükseldi ve kayıplar bir nebze telafi edildi. Piyasanın tam rehberlik duyduğu anda ortaya çıkan kripto para analisti Michael van de Poppe ise yükselişin devam edeceğini iddia ediyor!

  “38.000 – 42.000 Dolar Bandına Gidiş Başlayabilir”

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Binance ve Coinbase’e açılan davalar nedeniyle sert geri çekilen Bitcoin’de fiyatlar yeniden toparlıyor. Mevcut seviyelerle birlikte sahneye çıkan analist Michael van de Poppe, yaşanan tüm bu süreci “tuzak” olarak değerlendirdi ve Bitcoin’de yeni hedefini paylaştı.

  “27 bin dolara geri döndük” ifadeleri ile BTC’de işlerin yoluna girdiğinin mesajını veren van de Poppe, “200 haftalık MA noktasından harika bir sıçrama gerçekleşti” diyerek son hareketi özetledi. Sürecin devamına yönelik olumlu görüş aktaran analist fiyat beklentisini, “Şimdi ise yeni bir trende başlama vakti ve BTC için 28 bin dolar ila 42 bin dolar bandına gidiş başlayabilir” ifadeleri ile paylaştı.

  Rekt Capital’in Hedefi 38 Bin Dolar!

  Yatırımcıların yakından izlediği bir diğer önemli isim Rekt Capital de van de Poppe’yi destekleyen bir analiz paylaştı. Bir grafik üzerinden BTC beklentisini paylaşan anonim kripto para analisti, Bitcoin’de hedefini 38 bin dolar olarak iddia etti.

  Rekt Capital, 200 haftalık MA’nın kaybedilmesi halinde BTC fiyatının 20 bin dolara kadar inebileceğini iddia etmişti. Bu beklenti gelen alımlar ile önlenirken, Rekt Capital’in hedefinin gerçekleşmesi için BTC’nin 27 bin dolar seviyesini de geçerek 30 bin doları hacimli olarak geride bırakması gerekiyor!

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle