Kripto Para

ADA coin yatırımcısına Bloomberg müjdesi

  Altcoin piyasasının en gözde kripto para birimlerinden olan Cardano (ADA) fiyatında hareketli bir dönem yaşanıyor. ADA yatırımcıları, Bloomberg Terminaline eklenen Cardano (ADA) haberinden memnun görünüyor…

  Son dönemde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra yükseliş hızı düşen Cardano (ADA) fiyatı 1 doların üzerinde kalma savaşı veriyor. ADA yatırımcıları ve boğaları, fiyatın yeniden hızlı yükselişine devam etmesi için mücadele ederken yeni bir haber tüm dengeleri değiştirdi. Cardano (ADA) yatırımcıları için güzel haberler Bloomberg’ten geldi.

  Güncel verilere göre şu anda 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Mart ayında kendisinden beklenen performanstan uzak bir grafik çizen Cardano (ADA), yaklaşık 2 haftadır düzeltme hareketiyle karşılaşmaya devam ediyor. ADA yatırımcılarına müjdeli haber, Bloomberg’ten geldi. Buna göre Cardano, profesyonel yatırımcılar tarafından kullanılan bir platform olan Bloomberg Terminaline eklendi.

  Cardano Yeni Yatırımcılar Kazanabilir 

  Özellikle Cardano topluluğuna büyük bir heyecanla ve sevinçle karşılanan bu haberin ADA fiyatına olumlu yansıması bekleniyor. Kripto para uzmanları bu hamle sayesinde Cardano’nun yeni bir yatırımcı kitlesi tarafından tercih edileceğini düşünüyor. Henüz fiyat bilgisi olarak tanıtılmasa da bir tanım ve kimlik bilgisi olarak yatırımcılara tanıtım sürecinin devam ettiği biliniyor. 

  Cardano’nun kurumsal firmalar tarafından da benimsenip satın alınması için önemli bir adım olarak görülen Bloomberg Terminale eklenme haberi yatırımcıları memnun etti. Kripto para piyasasına Ethereum (ETH) katili olarak çıkan ve adını kısa sürede geniş bir yatırımcı kitlesine duyuran Cardano ilgi görmeye devam ediyor.

  Cardano Mary Güncellemesi

  Son dönemde Cardano ağında gerçekleşen Mary güncellemesi ile birlikte altcoin piyasasında müthiş bir ADA ilgisi başlamıştı. Piyasa değeri bakımından en değerli kripto para birimleri sıralamasında 3. basamağa kadar yükselen Cardano, bu seviyede kalıcı olamadı. 

  En değerli 5. kripto para birimi olan Cardano, son dönemde pozitif haber akışları ile fiyatını yeniden yukarılara taşımaya hazırlanıyor. Lider kripto para birimi Ethereum (ETH) rakibi olarak altcoin pazarından pay almaya çalışan Binance Coin (BNB) ve Polkadot (DOT) rekabeti de artıyor. Ancak Cardano ekosistemi üzerinde popüler bir uygulama bulunmaması yatırımcıların biraz tedirginlik yaşamasına sebep oluyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle