Başarılı tahminleriyle tanınan analistten 7 altcoin tahmini

  Kripto para dünyasında başarılı tahminleri ile hafızalara kazınan Michael van de Poppe, 7 altcoin için yeni fiyat tahmini yaptı. Altcoin yatırımcılarının büyük ilgi gösterdiği analistin paylaşımında önemli projelerin yer alması dikkat çekti…

  Yüksek profilli kripto stratejisti ve analisti Michael van de Poppe, kripto para piyasasında yükseliş beklediği 7 kripto para birimini açıkladı. Twitter üzerinden 236 binden fazla takipçisine başarılı tahminlerini sunmaya devam eden analist, Cardano (ADA) projesini öne çıkardı

  Uzman isim yenilenmiş bir satış olasılığından kaçınmak için acil desteğini elinde tutması gerektiğini belirtiyor: “Cardano, tıpkı Ethereum ve Bitcoin gibi çok önemli bir noktada… Burada tutmak, tersine çevirmek anlamına gelebilir.” Analist önde gelen kripto para projesi dışında küçük hacimli altcoin projelerinde de yükseliş bekliyor.

  Usta Analistten Altcoin Tahminleri

  Analistin listesinde bir başka altcoin olarak video ve oyun protokolü Verasity (VRA) yer aldı: “Bu, muazzam bir dürtü hareketinden sonra düzeliyor gibi görünüyor ve böyle bir düzeltme normaldir. Destek seviyesini kaybettik, şimdi bir sonraki desteğe yaklaşıyoruz ve burada bir dip yapabiliriz.”

  Zincirler arası merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Reef Finance (REEF) başarılı tahminleriyle ünlü analistin listesinde yer aldı. Kripto para stratejisti, takipçilerine REEF kripto para biriminin direnç seviyesini zorlayacağını söyledi. Analist ayrıca, mobil operatörler için tasarlanan altcoin projesi Telcoin (TEL), yükseliş trendini yeniden başlatmak için harekete geçtiğini söyledi.

  Altcoin Yatırımcılarına Önemli Tavsiyeler

  Michael van de Poppe’nin listesindeki altcoin projelerinden bir diğeri de Reserve Rights (RSR) oldu. RSV tokenın özellikle BTC karşısında yeni bir ralli için hazırlandığını belirterek şunları söyledi: “Bu, şu anda çok önemli bir noktada, çünkü destek için buradaki direnişi tersine çevirmesi gerekiyor… Bunu yaparsak, yükseliş trendinin bir devamı.”

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği başarılı analist yeni bir ralli başlangıcında olan diğer altcoin projelerini de şu şekilde sıraladı: “Kripto ve fiat ödeme işlemcisi UTRUST (UTK), Blockchain tabanlı yapay zeka projesi Fetch.ai (FET) ve ödeme altyapısı platformu COTI”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle