Kripto Para

Milyon dolarlık teknoloji şirketinden kripto hamlesi

  ABD’nin teknoloji borsası Nasdaq’ta listelenen Powerbridge şirketi, son duyurusuna göre kripto para madenciliği sektörüne giriş yapmayı planlıyor. Toplam değeri 61 milyon dolara ulaşan şirketin bu planı arasında küresel olarak BTC ve ETH madenciliği yapmak yer alıyor…

  Teknoloji dünyasında SaaS çözümleri sunan Powerbridge şirketi son duyurusuyla gündeme geldi. Kripto para basınında geniş yankı uyandıran bu duyuruda şirketin kripto para madenciliği sektörüne giriş yapmayı planladığı belirtildi. ABD’nin teknoloji borsası Nasdaq’ta listelenen Powerbridge şirketinin 61 milyon dolarlık değeri bulunuyor. 

  Kripto para sektörüne giriş yapan şirketlerin sayısı günden güne artarken bunlardan biri de Powerbridge şirketi oldu. Firma, kripto para madenciliği yönünü geliştirmek için özel bir ekip oluşturduğunu duyurdu. Powerbridge CEO’su, kripto para piyasasıyla ilgili küresel iyimserliği paylaştıklarını ve madenciliğin tüm blockchain stratejilerinin sadece bir parçası olduğunu söyledi. 

  BTC ve ETH Madenciliği Yapacak

  dünya çapında Bitcoin ve Ethereum madencilik istasyonlarını kullanarak temiz enerji inşa etmeyi planlayan şirketin duyurusu sektörde heyecan yaratı. Özellikle kripto para destekçileri tarafından olumlu karşılanan bu duyuruda BTC ve ETH madenciliği üzerinde yoğunlaşılacağı belirtildi. Şirket ayrıca kripto paraların madenciliği ile doğrudan şirketin büyümesine yönelik hamleler yapacak.

  Powerbridge, Nasdaq’ta listelenen ve SaaS çözümleri sunan, toplam değeri 61 milyon doların üzerinde bir şirket olarak dikkat çekti. Özel olarak kripto para madenciliği ile çalışan bir Powerbridge Blockchain departmanı kuran firmanın sektöre hızlı bir giriş yapması bekleniyor. 

  Kripto Destekçileri Olumlu Karşıladı

  Çin’deki son kripto para madenciliği yasağının ardından madencilik kapasitesinin büyük bir bölümünü kaybeden ağ, yeniden toparlanmaya başladı. Devasa bir sektör olan madencilik alanına ek hash gücü sağlamayı planlayan Powerbridge şimdiden yatırımcıların gözdesi oldu

  ABD teknoloji borsası Nasdaq’ta listelenen büyük firmaların kripto madenciliği sektörüne kayması endüstrinin geleceğini umutlandırıyor. Powerbridge gibi şirketlerin devamının geleceğini düşünen kripto para yatırımcıları, benimsenmenin arttıkça piyasanın yükseleceğini düşünüyor. Sosyal medyada bu girişim de büyük ilgi gördü. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle