Ünlü analist ADA coin için tahminini paylaştı

  Kripto para piyasalarının dünyaca ünlü analisti Michael van de Poppe, paylaşımları ve tahminleri ile yatırımcıları heyecanlandırmaya devam ediyor. Ünlü analist bu kez de Cardano (ADA) tahminlerini paylaşarak gündeme geldi. Poppe, kendisine göre bu akıllı sözleşme platformunun boğa koşusu hazırlığındaki hedef fiyatlarını paylaştı.

  Kripto para piyasaları özellikle de rallilerin ve değer artışlarının görüldüğü dönemlerde birçok “analistin” tahminleri ile gündeme gelebiliyor. Piyasalarda kripto paralar akın akın değer artışı yaşarken yükseliş tahmininde bulunan analistlerin birçoğu daha sonra silinip gidiyor. Ancak bazı analistler, her dönemde yaptığı analizler ve tahminler ile “kahin” olarak anılabiliyor. Ünlü analist Michael van de Poppe da o kahinlerden biri.

  Elbette Poppe’un her tahmini başarıya ulaşmıyor. Ancak yine de onun tahminlerindeki başarı oranı, yaptığı her tahminin heyecan yaratmasını sağlıyor. Başarılı tahminleri sayesinde birçok kez gündeme gelmiş olan Poppe, bu kez de akıllı sözleşme platformu olan Cardano (ADA) tahminlerini paylaştı. Poppe, ADA’nın boğa koşusu hazırlığında olduğunu düşündüğü hedef fiyatlarını dile getirdi.

  Poppe Yükseliş İçin Kritik Seviyeyi İşaret Etti

  Youtube üzerinde 57 bin 400 abonesi bulunan usta analist, takipçilerine yeni bir videolu paylaşım ile seslendi. Poppe, ADA/USD paritesinin güçlü yükselişlerine devam edebilmesi için kilit seviyeye gelmesi gerektiğini ifade etti. Poppe, açıklamalarında “Şu anda, genel olarak bu bölgede ADA için 0,90 dolar dolaylarında tutmamız gereken bazı kritik seviyeler alıyoruz” dedi.

  Poppe açıklamalarının devamında “Daha yükseğe çıktıkça, düşükler yükseldi. Yani şimdi 1,10 dolar seviyesi tutulması gereken kritik bir seviye ve bu apaçık olanı. Bu seviye kaybedilirse, 0,90 doların bir sonraki seviye olduğunu kabul edebiliriz. Fakat bu düşük olmalı.” sözlerini dile getirdi.

  Poppe: “ADA 20 Dolara Ulaşma Potansiyeline Sahip”

  Michael van de Poppe, ADA/USD paritesinin yanı sıra ADA/BTC paritesi için de önemli açıklamalarda bulundu. Poppe’a göre ADA/BTC paritesi hala konsolidasyon yaşıyor. Paritenin ateşlenmesi için analiste göre kritik bir destek noktasının tutulması gerekiyor. 

  Poppe ADA/BTC paritesinde 0,00001780 seviyesinin kırılması halinde başlayacak olan rallide Cardano’nun 20 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini iddia etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle