Kripto Para

Shiba Inu'dan dev hamle: "Oyunun kuralları değişecek"

  Shiba Inu ekibi sadece birkaç saat önce kripto para ekosistemini sarsacak önemli bir duyuru paylaştı! Başlatmakta oldukları Yeni Kimlik Projesini ve 5 bin dolarlık SHIB hediyesini tanıtan ekip sonrası SHIB fiyatlarındaki yükseliş isteği dikkat çekti.

  Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri, blockchain ekosisteminde oyunun kurallarını değiştirecek önemli bir duyuru paylaştılar. Kripto para ekosistemini sarsacak potansiyele sahip yeni blockchain tabanlı kimlik çözümü başlatmanın eşiğinde olan ekibin yaptığı X (Twitter) paylaşımı sonrası SHIB Token fiyatları da hareketlendi!

  Ufukta Bir Sürpriz Var!

  28 Ekim tarihli X gönderisi ile yapılan duyuruda, “SHIB Ordusu, blockchain dünyasında sismik bir değişime hazır olun” ifadeleri ile topluluğa seslenildi. Duyurunun ardından 72 saat sonra aktifleştirilmesi beklenen gelişmeye yönelik yapılan paylaşımda, “Dikkat SHIB Ordusu! Hepimiz güzel bir sürprizi severiz ve sizinki de ufukta… SHIB kimliğini açmanın ilk adımı sadece 72 saat uzakta!” ifadeleri ile saat kavramına ve yeni gelişmeye karşı dikkat çekildi.

  Geri sayımın sürdüğü gelişmeye yönelik bir önemli sürpriz de 5 bin dolarlık ödül ile ilgili! Paylaşımda, “Üstelik işte 5 bin dolarlık SHIB çekilişine biletiniz!” ifadeleri ile ödül müjdesi verilirken, kullanıcıların “Beğen” butonuna basmaları ve gönderiyi “RT” etmeleri halinde ödül için çekiliş bileti hakkı kazanabilecekleri söylendi.

  Henüz Ayrıntılar Netleşmedi!

  Shiba Inu geliştiricilerinin büyük bir gelişme olarak lanse ettikleri yeni blockchain tabanlı kimlik sistemine ilişkin henüz ayrıntılar açıklanmadı. Fakat bazı tahminler, kimlik çözümünün Shiba Inu ile ilgili projelere dahil edilebileceğine işaret ediyor. Bu tahminler yayınlanan videolar ile desteklenirken, henüz detayları belli olmayan yeni projenin “blockchain dünyasını sarsacağı” iddia ediliyor.

  En iyi Shiba Inu ekip üyeleri ise yapılan duyuruya şaşırtıcı şekilde tepki gösterdiler. Kaal Dharya bu yeni adımı, “Kişisel velayet kimliğine doğru atılan ilk adım” olarak yorumladı. SHIB fiyatları ise haberin de etkisi ile güçlü görünümünü koruyor ve şu anda %shibainu+usd% dolardan işlem görüyor. 

  Kripto Para Dünyasında Son Durum

  Kripto para ekosistemindeki olumlu görünüm devam ediyor. 34 bin doların üzerinde fiyatlamasını sürdüren Bitcoin (BTC) fiyatı %bitcoin+usd% dolardan işlem görüyor. En büyük altcoin Ethereum (ETH) ise %ethereum+usd% dolardan el değiştiriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle