Kripto Para

Balinalar bu altconie güveniyor! Fiyatı artsa bile alıyor

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı yükselişe devam ederken, altcoin piyasası da hareketlendi. Zincir üstü verilere göre bir balina, son 5 gündür yükselen fiyata rağmen aynı altcoini almaya devam ediyor.

  Kripto para yatırımcıları, piyasadaki büyük oyuncuların hamlelerini yakından takip ediyor. Bir balina, altcoin alımlarına hız kesmeden devam etmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Balinanın alım yapmaya devam ettiği altcoin fiyatı yükselmesine rağmen işlemlerine bir yenisini daha eklediği görüldü.

  Look On-chain şirketinin sosyal medyada duyurduğu balina hareketleri yatırımcıların radarına takılıyor. Zincir üstü veriler, bir balinanın son 5 gün içinde aynı altcoinden yüklü miktarda alım yaptığını gözler önüne serdi. Bu gelişme, altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmadı.

  5 Günde Milyonlarca Dolarlık LINK Alımı Yaptı

  Look On-chain paylaşımına göre bir balina son 5 günde Chainlink (LINK) alımlarını hız kesmeden sürdürdü. Balinanın toplamda 55 yeni cüzdan adresiyle sadece LINK topladığı görüldü. Analistler, geride kalan 5 gün içinde balinanın 83,6 milyon dolar değerinde 4,55 milyon adet LINK satın aldığını duyurdu.

  LINK Fiyatındaki Artışa Rağmen Alım Yapıyor

  Kripto para piyasasının büyük oyuncuları olan balinaların alım yaptığı altcoinlerin fiyatında yükseliş beklentisi oluşuyor. Balinanın LINK toplamaya devam etmesi de altcoinin geleceğine olan güvenin bir göstergesi olarak yorumlandı. Üstelik LINK fiyatı son 2 haftada yüzde 30’un üzerinde değer kazanmasına rağmen balinanın alımlara devam etmesi dikkatlerden kaçmadı.

  Altcoin piyasasındaki güncel verilere göre LINK fiyatı son 24 saatte yatay görünümünü koruyor. LINK fiyatı son 2 haftalık ralliyle birlikte 18,39 dolarlı seviyelere kadar tırmandı. Analistlere göre LINK fiyatı önümüzdeki günlerde 20 dolar direncini aşabilir. Piyasadaki en kapsamlı oracle projesi olan LINK pozitif sinyaller vermeye devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle