Kripto Para

Yine Ripple yine transfer: 24 saatte 224.87 milyon XRP!

  Popüler kripto para birimi Ripple (XRP) yine hareketliliği ile gündemde! Whale Alert tarafından yapılan paylaşım, son 24 saat içinde kripto para borsaları ve bilinmeyen cüzdanlar arasına 224,87 milyon adet XRP token akışı yaşandığını ortaya koydu!

  Ripple’ın XRP’sinde yaşanan transfer hareketliliği gündemden düşmüyor! Whale Alert tarafından ölçülen verilere göre son 24 saatte kripto para borsaları ile bilinmeyen kripto cüzdanları arasında 224,87 milyon XRP yer değiştirdi.

  Borsadan Cüzdana, Cüzdandan Borsaya!

  Kripto balina izleme veri hizmeti veren Whale Alert tarafından yapılan açıklamaya göre XRP’de yoğun hareketlilik yaşanıyor. İlk olarak kripto para borsası FTX’den bilinmeyen bir cüzdana 30 milyon dolar değerinde XRP token taşındı.

  Daha sonra yine Whale Alert, 14,85 milyon dolar değerindeki 40 milyon XRP token’in bu kez bilinmeyen borsadan kripto para borsası Bitstamp’a taşındığını belirtti. Bu taşıma işleminden sadece birkaç saat sonra ise Bitstamp borsasından 16,62 milyon dolar tutarında XRP daha farklı bilinmeyen başka bir cüzdana aktarıldı.

  Ripple Tam 100 Milyon XRP’yi Bilinmeyen Bir Cüzdana Aktardı!

  Whale Alert verilerinde en dikkat çekici olay ise 100 milyon XRP tutarındaki bir işlemde yaşandı. Bizzat Ripple’ın müdahil olduğu bu transfer olayında, şirket 37,18 milyon dolar değerindeki 100 milyon adet XRP’yi bilinmeyen bir cüzdana aktardı.

  Yapılan işlemin zamanlaması da ilginçti. Bilindiği üzere Ripple, şirketin 1 milyar XRP’sini tutan cüzdanın kilidini açmıştı. 700 milyondan fazla XRP token’i fiyatı sabit tutmak için geri kilitleyen şirketin bu işlemi ardından 100 milyon XRP’nin el değiştirmesi kafaları karıştırdı.

  Ripple’ın ODL’si Giderek Daha Fazla Kullanılıyor

  Ripple, geçtiğimiz günlerde açıkladığı ikinci çeyrek finansalları ile dikkat çekmişti. Paylaşılan ikinci çeyrek finansalları raporunda şirketin ODL adını verdiği sınır ötesi havale işlem platformunun yıllık bazda 9 kat daha fazla kullanımı dikkat çekti.

  İşlem hacminde yaşanan bu yüksek artış ardından önceki çeyrekte 273 milyon adet XRP kullanılırken, ikinci çeyrekte 408,9 milyon XRP satışı gerçekleşerek büyüme ivmesi token’e de yansımıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle