ADA coin piyasanın en hızlı atlarından – Benjamin Cowen

  Kripto para piyasalarının ünlü analistlerinden Benjamin Cowen, kripto para piyasalarında görülen endişe havasında yeni bir tahminini açıkladı. Cowen, mevcut patlama döngüsünde Cardano’nun (ADA) en hızlı yarış atı olduğunu iddia etti. Cowen’a göre ADA’yı çok güçlü yükseliş hareketleri bekliyor.

  Kripto para piyasalarında geçtiğimiz hafta arka arkaya yaşanan sert değer kayıpları yatırımcıları yordu. Gelen değer kayıplarında önde gelen tüm kripto para birimleri sert değer kayıpları yaşadı. Ancak yeni hafta piyasada toparlanmalar ile başladı. Bu durum, yaraların sarılması adına bir umut olarak ele alınıyor. Ancak piyasada yeni bir gelişmeye bağlı olarak her an her şeyin yaşanabileceği, son 10 günlük süreçte çok net şekilde görüldü. Piyasaların usta analistlerinden Benjamin Cowen da mevcut piyasada yeni kripto tahminlerini paylaştı. Cowen’in şimdilerde en gözde altcoin projesi ise Cardano (ADA).

  Cowen, ADA’nın Birçok Kripto Parayı Pandemi Sürecinde Solladığını İfade Etti

  Benjamin Cowen Youtube üzerinde 423 bin abonesi ile yeni analizlerini paylaştı. Cowen geçtiğimiz yıl dünyada etkisini gösteren Covid-19 pandemisinde görülen paniklerde ADA’nın, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) da dahil olmak üzere birçok kripto parayı ciddi ölçüde solladığını ifade etti.

  Bilindiği üzere Mart 2020’de Covid-19 salgını etkisini göstermeye başladıktan sonra, birçok yatırımcı panikle alternatif yatırım varlıklarına yönelmişti. Bu da kripto paralara duyulan ilginin artmasını sağlamıştı. 

  Benjamin Cowen’ın ADA Açıklamaları

  Cowen konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  Bu, 13 Mart 2020’den bu yana ADA’nın normalleştirilmiş ROI’sidir (yatırımın geri dönüşü) ve diğer pek çok kripto paranın önünde. Şimdi büyük olasılıkla bu, sert şekilde çöküşe maruz kalmayanları cezalandırır. Fakat aynı zamanda daha yükseğe gitmiş olanları da ön plana çıkarır(…) ADA’nın zamanının önemli bir bölümünü lider olarak geçirdiğini görebilirsiniz, bu bir yarış atı.

  Bu döngü için sahip olduğumuz yarış atlarından biri. (Temmuz 2020 döneminde) takip ettiğimiz kripto paralar arasında buradaydı. Bir süredir (Şubat 2021 dönemi) birinci konumda. Bu çöplük sırasında VeChain, ADA’nın şu ana kadar yaptığından çok daha fazlasını terk etti. Bu nedenle ADA, liderliği geri kazandı.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle