Kripto Para

Verasity e-spor turnuvalarından oluşan NFT’leri satışa sunuyor

  Video izlenme sayılarındaki manipülasyonu engellemek adına blockchain teknolojisi kullanan e-spor sitesi, yeni NFT’leri satışa çıkardı. E-spor tutkunlarına hitap eden bu NFT’ler, Esports Fight Club Store üzerinde satışa sunulacak…

  Verasity, oyun dünyasına blockchain tabanlı teknolojileri entegre etmesiyle tanınıyor. Videodan para kazanmak isteyenlerin yer aldığı ekosistemlerdeki hileleri yok etmeyi amaçlayan Verasity'nin NFT’leri oyun dünyasına hitap ediyor. Esports Fight Club üzerinden satılan NFT'ler poster, rozet, silah, mod ve e-spor turnuvalarının önemli anlarını özetleyen kısa videolardan oluşuyor.

  Bu NFT’ler benzersiz ve kullanıcıların bu NFT'lerin sahibi oldukları PoV aracılığıyla doğrulanıyor. Bu sayede kullanıcılar satın aldıkları NFT’ler üzerinde tam kontrol sağlayabiliyor. Şirket takipçi sayısı üzerine kurulan ekonomi modellerine oldukça uygun olan NFT'lerin büyük ilgi görmesini doğal karşılıyor.

  E-Spor Anlarını Ölümsüzleştiren NFT’ler

  Oyun dünyasından ilgi gören bu tokenlar, en iyi sporculara ait kartlar oluşturmak ve spor etkinliklerindeki unutulmaz anları ölümsüzleştirmek için kullanılabiliyor. Şirket platform üzerinden kullanıcı verilerinin dışında gerçek görüntüleme sayılarını takip edebilen özel bir video oynatıcı da sağlıyor.

  Verasity şirketinin oyun dünyasına sunduğu blockchain tabanlı bu proje, sahte görüntülenme sayılarını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Esports Fight Club aracılığıyla, geniş bir hayran kitlesine sahip profesyonel oyun yayıncıları, Verasity teknolojisini kullanarak daha gerçekçi veriler elde edebiliyor.

  NFT Güvenini Arttırmak Hedeflendi

  Verasity yöneticileri, çıkardıkları platformda NFT alanında ortaya çıkan bazı sahtekarlık olaylarını da ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bu sektörde yer alan sanatçılar ve içerik oluşturucular, eserlerinin NFT piyasalarında rızaları olmadan göründüğünü öne sürerek şikayetçi oluyor. Verasity ekibi işte bu alanda güveni arttırmak için harekete geçiyor.

  NFT çılgınlığının hız kesmeden devam ettiği düşünüldüğünde şirketin bu yaklaşımının özgünlüğü ve güveni destekleyeceği tahmin ediliyor. Böylelikle tutkulu Esports Fight Club topluluğunun faydalanabileceği pek çok deneyimi ortaya çıkaracak. E-spor sektöründeki uzmanlar, NFT'lerin hem yayıncı hem de geliştiriciler için oyundan para kazanma imkanı sunacağını belirtiyor. Oyuncular, NFT ürünlerini satın alarak başka hiç kimsenin sahip olmadığı oyun içi varlıklara sahip olma ayrıcalığını yaşayabilecekler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle