Kripto Para

Ventures kripto fonu Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) alacak

  Dubai merkezli kripto para fonu FD7 Ventures, yeni açıklaması ile kripto para topluluğunun gündemine oturdu. Şirket önümüzdeki ay Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) satın almak için 750 milyon doların üzerinde Bitcoin satacak…

  Kripto para piyasasında kartları yeniden dağıtacak bir gelişme yaşanıyor. Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettikleri FD7 Ventures şirketi, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) yatırımı için Bitcoin satacak. Her iki blokzinciri de, düşük maliyetli akıllı sözleşme dağıtımını desteklemesi sayesinde avantajlı görülüyor.

  Yeni geliştiricilere ölçeklenebilirlik sağlayan yüksek hızlı ağlar olarak adından sık sık söz ettiren Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT), şimdi de FD7 Ventures radarına takıldı. Şirket çoğu Bitcoin’de olmak üzere 1 milyar doların üzerinde net varlığa sahip olduğunu söylüyor. Fakat şirketin yöneticileri varlığın amacına hizmet ettiğini ve daha yeni blokzincirlerinin daha iyi birer yatırım olacağını aktarıyor.

  FD7 Ventures Bitcoin Satışı Yapacak

  Kripto para dünyasının önde gelen şirketlerinden FD7 Ventures genel müdürü Prakash Chand yaptığı açıklamada dikkat çekici ifadeler kullandı: “Bitcoin’in ilk olması ve toplumun ona bir değer deposu olarak anlam vermesi bir yana, Bitcoin’in aslında oldukça faydasız olduğunu düşünüyorum. Ethereum, Cardano ve Polkadot, “önümüzdeki birkaç yıl içinde” Bitcoin’den daha değerli olacak.”

  Bu altcoinlerin gelecek yıllarda Bitcoin’den daha değerli ve kullanışlı olacağını vurgulayan Chand’in bu açıklamaları Bitcoin savunucuları tarafından tepki ile karşılandı. Cardano ve Polkadot ağlarının “yeni internet”in temeli olduğunu tekrar eden Chand, bir aracıya güvenmeden eşler arası bir şekilde iş yapmalarına övgüler yağdırdı.

  Cardano’nun Kurucusundan Hoş geldin Mesajı

  Cardano’nun Afrika’daki bankasız bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan bir blokzinciri çözümü yaratma çabaları, şirketin müdürü tarafından da takdir edildi. Öte yandan Polkadot’un ise Web3 projelerinden oluşan bir ekosistemi sürekli geliştirmesi de övgülerden nasibini aldı. 

  Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, FD7 Ventures şirketinin bu kararını memnuniyetle karşılarken, kısa bir hoş geldin mesajı yayınladı: “FD7 Ventures, ekosisteme hoş geldiniz. Herhangi bir teknik desteğe ihtiyacınız olursa bize bildirin.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle