Kripto Para

Request Network (REQ) token listeleme duyurusu

  Kripto para sektörünün popüler borsalarından Coinbase Custody, son duyurusunda Request Network’ü (REQ) listelediğini açıkladı. Bu haberin ardından REQ fiyatında da pozitif görünüm hız kazandı…

  Kripto para borsalarından gelen haftalık verilere göre Request Network (REQ), yüzde 11 oranında kazanç sağlarken, aylık bazda ise yüzde 170 oranında değer kazandı. Hatırlanacağı üzere REQ tokenın en yüksek fiyat seviyesi, 2018 yılı Ocak ayında 1.06 dolar seviyesi ile kayıtlara geçmişti. Kripto para o zamandan günümüze kadar yeni bir ATH yapabilmenin çok uzağında kaldı.

  Güncel verilere göre Türk Lirası cinsinden REQ fiyatı 1 Request Network %request+network-try% TL. Amerikan Doları cinsinden güncel REQ fiyatı 1 Request Network %request+network-usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son 24 saatte REQ fiyatı %request+network-yuzde%.

  Piyasa değeri bakımından 64 milyon dolarlık değeri bulunan Request Network (REQ), 11 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı. Request Network blockchain dünyasında Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş, merkeziyetsiz bir ödeme sistem olarak tanımlanıyor.

  Coinbase Borsasından Yeni Listeleme Duyurusu

  En popüler kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase, yeni bir listeleme duyurusu ile kullanıcılarını heyecanlandırdı. Request Network (REQ), borsa kullanıcılarının alım satım işlemlerine açıldıktan sonra hızlı bir şekilde fiyatını arttırmayı başardı. Request, ödeme işlemlerinde üçüncü taraflara olan ihtiyacı ortadan kaldırmayı, daha hızlı ve güvenli işlemler yapılmasını hedefliyor

  Kripto para dünyasındaki yatırımcıların yakından takip ettiği Request Network (REQ) gelişimini sürdürüyor. Küresel ödeme işlemlerini destekleyen Request, para birimi fark etmeksizin kullanıcılara işlem yapma olanağı tanımasıyla dikkat çekiyor

  Request Network (REQ) İnceleme

  Request Network ağı, kullanıcılar ile kurumlar arasında finansal bir sistem kurduğu için bu sistemde her iki taraf da finansal verileri üzerinde tam yetki sahibi olabiliyor. Öne çıkan özellikleri arasında Request Network ile entegrasyon sağlamak isteyenler için API, ağ istemcisi ya da node ile işlem yapabiliyor.

  Coinbase borsasında da listelenen REQ token, Request ağında gerçekleştirilen işlemlerde kullanılan yerel token olarak öne çıkıyor. Ağda yapılacak faturalama gibi işlemlerde veya ödüllerde REQ token kullanılıyor. REQ tokenın listelendiği bazı kripto para borsaları arasında; Binance, UniSwap, KuCoin, Huobi, Bitfinex, Gate.io, YoBit bulunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle