Kripto Para

Ünlü kripto yorumcusu: Elon Musk mağdur edildi!

  "Wall Street'in Kurdu" isimli kitabı filmlere konu olan Jordan Belfort, Elon Musk ve kripto para piyasasının geneli hakkında yeni açıklamalar yaptı. Ünlü yorumcu, Elon Musk’ın adını, piyasayı manipüle etmek için kullandıklarını söylemesiyle dikkat çekti…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği influencer Jordan Belfort, son dönemdeki tartışılan konular hakkında değerlendirme yaptı. Geçmiş dönemde BTC fiyatındaki düşüşler için “sonun başlangıcı” yorumunu yapan ünlü isim, daha sonra yanıldığını kabul etmiş ve özür dilemişti.

  Wall Street'in Kurdu isimli kitabın yazarı olan Jordan Belfort, Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmeyecek kadar zengin olduğunu vurguladı. Piyasanın en yüksek olduğu dönemde bir grup traderın Elon Musk’ın açıklamaları üzerinden manipülasyon yaptığını söyledi. Jordan Belfort’a göre ünlü milyarderin adını kullanan fenomenler onu mağdur ederek piyasada manipülasyon yaptı. 

  “Elon Musk’ın Adı Kullanıldı”

  Elon Musk, son katıldığı The B Word Konferansında yaptığı açıklamada “Pump yaparım ama dump yapmam” ifadelerini kullanmasıyla eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Bu konu hakkında da açıklamalar yapan Jordan Belfort, ünlü milyardere hak vererek şunları söyledi: 

  “Elon Musk bence piyasayı manipüle etmeyecek kadar zengin. 3-5 doların hesabını yapıp, ‘pump’ ve ‘dump’ yapmaz. Ama onun haberi olmadan, onun tweet ve açıklamaları üzerinden bazıları bunu yaptılar. ‘Doge ordusu’ dediler. Onun Dogecoin’i övmesini kullandılar. Adını kullandılar. Bence bu anlamda kullanıldı.”

  “BTC Düşmesi Benim İçin Fırsat Olur”

  Kripto para yatırımları ile ünlü Jordan Belfort, Bitcoin fiyatının son görünümü hakkında da dikkat çekici açıklamalar yaptı. Influencer, BTC fiyatı düşerse üzülmeyeceğini belirterek şunları söyledi: “Ben uzun vadeli bakıyorum. Tabii ki kripto yatırımlarım var. Bitcoin, Ethereum, Polygon, Matic… Piyasada bir düzeltme daha olursa, çok da üzülmem. Hatta şu an düşmesini isterim. Bu benim için fırsat olur. Daha fazla alım yaparım.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle