Ünlü ekonomist BTC ve ETH dışında bu altcoini biriktiriyor!

  Ünlü ekonomist ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto para piyasası hakkında çarpıcı açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Portföyünü Bitcoin ve Ethereum’un ötesine taşıdığını söyleyen ekonomist, biriktirdiği altcoini açıkladı…

  Kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto para yatırımları hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Portföyünü Bitcoin ve Ethereum’un ötesine genişlettiğini itiraf eden Pal, altcoin yatırımcılarını heyecanlandıran ifadeler kullandı.

  Kripto para destekçisi olarak bilinen Raoul Pal, güçlü ağ etkileri olan sosyal platformlara yöneldiğini açıklarken, hangi altcoine yatırım yaptığını da söyledi. Şirketi Real Vision ile ilgili yeni bir röportajda konuşan ünlü ekonomist, BTC ve ETH dışında kripto para portföyünde Chiliz (CHZ) bulunduğunu açıkladı.

  CHZ Yatırımı Yaptığını İtiraf Etti

  Milyarder Raoul Pal, özellikle spor tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği CHZ projesi hakkında şunları söyledi: “Topluluğun tüm iş modellerinin geleceği olduğuna ve tokenizasyonun bu büyük, karmaşık grupları organize etmenin baskın yolu olacağına büyük bir inancım var. Şimdi ister spor hayranları olsun, ister müzik sanatçılarının etrafında olsun, hatta işletmelerin kendileri olsun…”

  Spor kulüplerinin fan token projelerini hayata geçiren Socios, kullanıcıların Chiliz’i satın almalarına ve favori takımlarının tokenlerini takas etmelerine izin veriyor. CHZ kullanıcıları bunun yanı sıra tokenleri anketlerde oy kullanmak ve çeşitli teşvikler almak için kullanabiliyor

  “Bitcoin Yepyeni Bir Değer Ağı”

  BTC yatırımları ile kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden biri haline gelen Real Vision CEO’su Raoul Pal, son röportajında şunları söyledi: “Facebook, ağ etkisi işinin klasik bir örneğidir. Hissedarların tüm ekonomik değeri aldığı ve ağ kullanıcılarının ağ avantajını aldığı, ancak parasal değeri almadıkları bir yapıya sahiptirler. Sonra Bitcoin gelir ve her şeyi değiştirir, çünkü ağ kullanıcısı değeri, tokeni alır. Ve bu, tüm bu topluluk olayının veya fandomun kilidini açar…”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle