Kripto Para

Kripto paralardan kazanmanın püf noktaları

  Kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, önemli açıklamalarda bulundu. Manukyan popüler kripto para birimlerinden nasıl kazanç elde edileceğinin detaylarını paylaştı…

  Son dönemde yerli yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği kripto para piyasaları, ana akım medyada da sık sık gündeme gelmeye başladı. Yatırımcıların yakından takip ettiği ve tavsiyelerine önem verdiği isimler de kripto paralar hakkında konuşmaya hız kazandırdı. Son olarak İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, ana akım medyada çıkan röportajında kripto para piyasasına bir parantez açtı. 

  Kripto para yatırımcılarının da takip ettiği isimlerden Şant Manukyan, kripto paralardan kazanmanın yollarını açıkladı. Yatırım ve piyasa uzmanına göre bu sektörde kazanç elde edebilmek için alım satımlara dikkat etmek gerekiyor. Ünlü isim, kripto para yatırımcılarına sunduğu tavsiyelerde 3 farklı yol üzerinde durdu.

  Şant Manukyan’dan Kripto Paralarda Kazanma Yolları

  Bu piyasada kazanmak için sihirli bir yönteme ihtiyaç olmadığını söyleyen Şant Manukyan şu ifadeleri kullandı: “İlki son günlerde zaten çok popülerleştiğini gördüğümüz alım satımlar. Twitter üzerinden gidersek herkesin çok para kazandığını söyleyebiliriz. Tabii büyük paralar kazanan bir insan neden bunu Twitter’da kamuya açıklama ihtiyacı hisseder ayrı bir inceleme konusu. Günü gelip kazançlar vergilendirildiğinde beyan usulü vergi tercih edilmeli ve Twitler beyan olarak kabul edilmeli.”

  Yatırım uzmanı, Bitcoin ve altcoinlerden kazanç sağlamak için kripto sektöründe bir girişimci veya çalışan olarak para kazanmak gerektiğini belirtti. Manukyan, son yöntemin ise “pasif yatırımlar aracılığı ile varlığımızı artırmaya çalışmak” olduğunu ifade ederek yatırımcılara önemli tavsiyelerde bulundu. 

  DeFi Altcoin Projelerinin Büyüme Potansiyeli

  İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü, “Compound, Uniswap, Aave, Maker, Harvest Finance” gibi DeFi altcoin projelerindeki büyümeye vurgu yaptı: “Bu DeFi girişimleri de gerek hacim gerekse “piyasa değeri” olarak önemli büyüklüklere ulaşmış durumdalar.

  Yani ‘dünya çökecek ve sadece Bitcoin ayakta kalacak’ analistlerine ek olarak ayık kafa ile gerçek rakamları kullanarak analizler yapanlar da var. Bir noktada bu analizleri aracı kurumların çatısı altında lisanslı uzmanlar rapor şeklinde yayınlamaya başlayacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle