Ünlü Analistten Şaşırtan Tahmin!

  Ethereum (ETH) kripto para birimi geçtiğimiz yılı muhteşem seviyede kapadı. USD paritesine karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan lider altcoin fiyatı hakkında ünlü analist yeni açıklamalar yaptı…

  Ethereum fiyatında yaşanan dikkat çekici yükseliş, kripto para analistleri ve uzmanlarının da dikkatinden kaçmadı. Bitcoin ticaret çiftinde ETH, eski yüksek seviyelerine yaklaşmak için amansız mücadelesini sürdürüyor. Kripto para sektörünün ünlü analistleri, ETH ile BTC arasındaki rekabette her şeyin değişmek üzere olduğunu belirtiyor

  Gelen güncel veri akışına göre 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Ethereum’un gelecekte kripto para pazarındaki asıl sahnesine çıkabilmesi için gösteri zamanının başlamak üzere olduğu belirtiliyor. Kripto para piyasasında görülen son boğa koşusunun da etkisi ile ICO ateşi Ethereum’u tüm zamanların en yüksek seviyesine taşıdı. Kripto para piyasasının en önemli altcoini ETH, alternatif kripto para birimleri ile olan farkını da bir kez daha öne çıkardı.

  Ethereum Şov Yapmaya Hazırlanıyor

  En önemli altcoin sezonunda diğer kripto para birimlerinin Bitcoin’i büyük bir marjla geride bıraktığı dönemde ETH/BTC oranı da 0.1’e kadar yükselmişti. Bu sezonun devamındaki aylarda ETH paritesi, lider kripto para birimine karşı dramatik bir düşüş yaşadı. Yaklaşık yüzde 90 oranında değer kaybı yaşayan ETH, DeFi hareketinin omurgası olarak bu yüksek seviyelerine yeniden dönmeyi hedefliyor.

  Ünlü kripto para analistine göre Ethereum için şov zamanı çok yakın görülüyor. Popüler analist, @Livercoin kısa vadeli Adem ve Havva dip oluşumunu değerlendirerek ETH/BTC paritesindeki düşüş trendi direncinden net bir kopuş olduğunu söyledi. Analistin bu açıklamaları başta Ethereum topluluğu olmak üzere tüm altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı.

  Ethereum Rakibi Bitcoin’e Karşı Güç Topluyor

  Ethereum’un Bitcoin’e karşı şok yaratan bir geri dönüş yapma zamanı yaklaşmış olabilir. 2018 yılındaki zirvesinden bu yana tüm ayı piyasası için daha büyük bir Adem ve Havva analizi uygulanıyor. Bu grafik analizine göre alt kısım keskin V formasyonu almasıyla daha uzatılmış ve yuvarlak bir dip deseni ile karakterize ediliyor. Popüler analist bu grafiğe göre Ethereum’un Bitcoin’e karşı oranında ciddi bir yükseliş bekliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle