BTC yeni zirveleri zorluyor! Ünlü analistten şok tahmin

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) boğalarının desteği ile aralık ayının ilk günlerinde pozitif görünüm sürüyor. Tecrübeli kripto para analisti il Capo of Crypto, şaşırtan tahminleriyle gündeme geldi.

  Daha önceki açıklamalarında sık sık BTC’nin çakılacağını öne süren Capo piyasa hakkındaki öngörülerine devam etti. BTC’de ayı piyasası lehine açıklamalar yapmasıyla tanınan analist, son dönemde bu görüşünü değiştirmeye başlamıştı. Anonim kripto para analisti Capo, BTC hakkındaki son tahminini açıkladı.

  Popüler analist Capo, BTC fiyatının 39 bin dolar seviyelerini test ettiği bu dönemde tüm dikkatleri üzerine çekti. Toplulukta BTC ayısı olarak bilinen analist zaman zaman takipçilerini şaşırtan paylaşımlar yapıyor. Ünlü analist, BTC grafiğini yorumlarken “kritik” dediği 38 bin 500 dolar seviyesinin kırılmasına vurgu yaptı.

  BTC’de Yükseliş Uzun Soluklu Olmayacak

  BTC’nin çakılacağı yönünde açıklamalar yapmasıyla tanınan Capo son zamanlarda yükseliş hareketlerinin devam edeceğini söylemişti. Ancak uzman ismin, çöküş beklentisi devam ediyor. Ünlü analist, son paylaşımında mevcut yükselişin BTC için “yavaş kanama” biçimde sonuçlanacağını iddia etti.

  Lider kripto para birimi BTC fiyatı 39 bin dolar seviyelerine yaklaşırken analistin piyasada çakılma beklentisi sürüyor. Capo, son paylaşımında BTC grafiğinde pozitif görünüm olsa da düşüş hızının düşük olacağını ve hedeflediği seviyenin görüleceğini öne sürdü. Capo ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) fiyatında da 2 bin 300 dolara kadar bir sıçrama gelebileceğini söyledi.

  Israrla BTC’nin 12 Bin Dolara Düşeceğini Söylüyor

  Capo BTC fiyatında ilk etapta 30 bin dolar seviyesine kadar geri çekilme yaşanacağını iddia ediyor. Ayı piyasasının en çok konuşulan isimlerinden olan Capo, bu düşüşün “yavaş kanama” şeklinde kademe kademe olmasını bekliyor. BTC fiyatında 12 bin dolar hedefi veren ünlü analist, sosyal medyadaki paylaşımlarında ısrarla bu seviyenin görüleceğini vurgulamaya devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle