Ünlü analist BTC ve ETH’de çöküş bekliyor

  Dünyanın en popüler kripto para analistlerinden Michael van de Poppe Bitcoin ve Ethereum için yeni fiyat analizlerinde bulundu. Ünlü analist iki kripto para birimi için destek ve direnç seviyelerini açıklamayla beraber ikisinden de düşüş beklediğini açıkladı.

  Kripto para piyasasının kahini olarak bilinen Michael van de Poppe yeni fiyat analizleri ile gündeme geldi. Bugüne kadar çok sayıda doğru Bitcoin tahminin de bulunan ünlü analist, Bitcoin ve Ethereum’dan beklediği yeni seviyeleri açıkladı. 42 binden fazla abonesi olan Michael van de Poppe yeni videosu ile Bitcoin’den çöküş beklediğini açıkladı. Ünlü analist Ethereum’un da ilk aşamada gerileme kaydetmesini beklediğini açıkladı.

  Michael van de Poppe yayınladığı son videosu ile lider kripto para birimi Bitcoin’in zorlu bir direnç ile karşı karşıya olduğunu ve bu direnç seviyesini aşmasının düşük bir ihtimal olduğunu belirtti. Ethereum için de değerlendirme yapan ünlü analist Ethereum’un Bitcoin’e benzer şekilde hareket ettiğinin altını çizdi.

  Bitcoin için 57 bin dolar kritik destek seviyesi

  Ünlü analist Poppe Bitcoin için değerlendirmelerinde lider kripto para biriminin 60 bin dolar seviyesini aşma girişiminin başarısız olduğunu belirtti. 60 bin dolar seviyesini fethedemeyen Bitcoin’in yeni bir direnç ile karşı karşıya olduğunu açıklayan Poppe, Bitcoin’in bu seviyenin üzerinden gelemeyeceğini düşünüyor. Ünlü analist lider kripto para biriminin çöküş sezonuna girmesini beklediğini açıkladı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Michael van de Poppe düşük bir ihtimal olduğunu belirtmekle beraber Bitcoin’in önündeki zorlu direnci aşması durumunda 68 bin dolara kadar yükselebileceğini ve tüm zamanların rekorunu kırabileceğini açıkladı. Analist aynı zamanda yüksek ihtimalle gerileme yaşayacak olan Bitcoin’in 57 bin dolar seviyesinde tutunması ve 55 bin dolara kadar gerilememesi ise önemli bir eşik olarak konumlandığını açıkladı.

  Ethereum’un 1.850 doları aşarsa tüm zamanların en yüksek seviyesini görebilir

  Kripto para piyasasının kahini Michael van de Poppe Ethereum ile ilgili değerlendirmesinde ise Ethereum’un Bitcoin’e benzer hareket ettiğini ve düşüş beklediğini açıkladı. Bununla beraber analist Ethereum’un 1.850 dolarlık direnç seviyesini aşması durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesini görebileceğini düşünüyor.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle