Kriptopara

2022 Uni Coin Geleceği, 3 UniSwap Fiyat Tahmini 2022

  Son dönemde keskin düşüşünü sonlandıran Uni Coin, kripto para yatırımcılarına göre yükseliş hazırlığı yapmaktadır. Projenin geleceği ve uzman görüşlerini merak eden okurlarımız için yazımızda 3 önemli analistin Uni Coin geleceği ve fiyat tahminlerini sizlerle buluşturduk!

  Uni Coin Geleceği 2022

  Uzmanlar, Uni Coin geleceğine ilişkin farklı ve çarpıcı incelemelerde bulundu. Uniswap Uni Coin, kendi merkeziyetsiz borsası dışında Binance, Coinbase Pro, OKEx, Kraken ve Huobi Global gibi borsalarda listelenmektedir. Protokolün geleceğinin geliştirilmesi için ipleri kullanıcıların eline veren Uni Coin, kar etme fırsatı oluşturması gibi ayrıcalıkları ile de klasik yönetişim token’erinden ayrışmaktadır. Uzmanlar, UniSwap protokolünün ve merkeziyetsiz borsasının giderek artan kullanıcı sayısına işaret ederek, Uni Coin geleceğini olumlu değerlendirdiklerini çeşitli platformlarda aktarmaktadırlar.

  Uni Coin Ne Olur?

  Analistler, Uni Coin geleceğinin kazançlı bir yatırım aracı olabileceği yönünde hemfikir oldular. Uni Coin için yükseliş hazırlığının tamamlanmak üzere olduğu görüşü kripto para endüstrisinde hakimdir. Anonim analistler mevcut formasyonu ikili dip olarak yorumlarken analistler, projenin benzersiz özelliklerine atıfta bulunarak Uni Coin fiyatlarının 2022 yılında pozitif ayrışacağını düşünmektedirler. 3 kripto para analisti ile bu yıl en az 20 doları aşan fiyat hedefi ile yükseliş yönünde görüş beyan etmektedirler.

  Uni Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Uni Coin geleceği ile ilgili verileri analiz eden anonim analistler, son dönemde token’de dip hazırlığının tamamlandığını gösteren emareler bulunduğuna işaret etmektedirler. 25 Şubat 2022 ve 7 Mart 2022 tarihleri arasında diplerin yükseldiğine işaret eden analistler, RSI indikatörünün yükselişi desteklediği görüşünü savunmaktadırlar. Olası yükselişte ilk direnç 10,83 USDT olarak paylaşılırken, bu seviyenin kırılması ile kısa vadede 13 USDT hedefinin önünün açılacağı düşünülmektedir. Olası geri çekilmede ise 7,81 USDT seviyesi önemli bir ana direnç olarak anonim teknik analistlerce yakından takip edilecektir.

  Güncel Uni Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 UNI fiyatı %uniswap+try% TL. Döviz cinsinden ise %uniswap+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, UniSwap Coin 24 saatte %uniswap+yuzde%.

  Uni Coin Projesini Özel Yapan Nedenler Neler?

  Ethereum’un geliştirici ismi Hayden Adams tarafından hayata geçirilen UniSwap projesi, Eylül 2020 tarihinde Uni Coin’i kendi yönetişim token’i olarak geliştirerek kripto endüstrisi ile tanıştırdı. DeFi alanına likidite oluşturmak, kripto para alım ve satımı için uygun ticaret ortamını sağlamak hedefleri doğrultusunda geliştirilen projenin yıkılmaz ve otonom nitelikleri Uni Coin tarafından korunmaktadır. Proje ise şu benzersiz özellikleri ile rakiplerinden ayrılmayı başarmaktadır:

  • UniSwap sadece merkeziyetsiz bir borsa değil aynı zamanda EtherDelta gibi platformların likidite sorunlarını çözmeye çalışır.
  • Piyasa yapım sürecini otomatikleştiren mekanizma, riski azaltarak tüm taraflar için masraf azaltma etkinliğini teşvik etmektedir.
  • Her token için herkes, likidite havuzları oluşturabilir.
  • Uni Coin güvenliği Ethereum ağı tarafından sağlanmaktadır.

  UniSwap Fiyat Tahminleri 2022

  UniSwap projesi mevcut potansiyeli ile uzmanların ve anonim analistlerin dikkatini çekmeyi başarır. Sektörün en çok takip edilen 3 kripto para analisti ise diğer iki grubu fiyat hedefleri ile desteklemektedirler. Kuruluşların 2022 yılında Uni Coin fiyat hedefleri 20,88 dolar ile 28,35 dolar arasında değişmektedir.

  • Wallet Investor Uni Coin Hedef Fiyat Tahmini

  Wallet Investor Uni Coin’de güçlü boğa görüşünü savunuyor. Kuruluş, 2022 yılı için paylaştığı 28,35 dolar fiyat hedefi ile token’de ralli beklediğini açık etmektedir. Gelecek 3 yıllık süreçte yükselişin devam etmesi beklendiği Uni Coin’de Wallet Investor, 2025 yılı hedefini 63,50 dolar olarak paylaşmaktadır.

  • DigitalCoin Uni Coin Fiyat Tahmini

  DigitalCoin, Uni Coin’de tıpkı Wallet Investor gibi güçlü bir yükseliş beklemektedir. Kuruluş, Uni Coin 2022 hedef fiyatını 20,88 dolar olarak açıklayarak uzmanların yükseliş beklentilerini desteklemektedir.

  • Price Prediction Uni Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction, algoritmik tahmin sistemi ile Uni Coin’de yükseliş beklentisini rakamlara döktü. Kuruluşi, bu yıl önemli bir yükseliş beklediğini ifade ettiği Uni Coin’de fiyat hedefini 23,46 dolar olarak paylaştı.

  Sonuç Olarak

  Yazımızda, Usta analistlerin Uni Coin geleceği ve fiyat tahminlerini sizlerle buluşturduk! Uni Coin, sahip olduğu benzersiz özellikler ile UniSwap protokolünün yönetişim token’i olmasının ötesinde potansiyel taşımaktadır. DeFi’nin likidite ihtiyaçlarını karşılayan projede uzmanlar, geleceğe yönelik değerlendirmelerinde olumlu görüş beyan etmektedirler. Kısa vadede yükselişe başlaması beklenen token’de bu yıl 20 doları aşan fiyat beklentileri paylaşılmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle