Popüler analistten yatırımcılara altcoin tavsiyesi

  Kripto para topluluğunun önde gelen analistlerinden Smart Contracter, altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulundu. Anonim trader, takipçileri için kripto para piyasasının görünümünü yorumladı…

  Sektörde Smart Contracter olarak bilinen anonim kripto para stratejisti, son paylaşımı ile kripto para yatırımcılarından büyük ilgi gördü. Ünlü isim, Bitcoin’in (BTC) dibe vurduğuna dair işaretler gördüğünü ve bundan sonra 60 bin doların üzerinde yeni bir rekor deneyeceğini ifade etti: “Finansman nihayet negatif, düşükler silindi, düşüşü aldı.”

  Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen ünlü trader, altcoin yatırımcıları için de önemli tavsiyelerde bulundu. Smart Contracter, kripto para türevleri ticaret platformu FTX Exchange’in yerel varlığı olan FTX Token’ı (FTT) yakından izlediğini söyledi. Popüler analiste göre bu altcoin diğerlerinden daha hızlı ve daha sert bir şekilde geri dönüş yapabilir.

  Yatırımcılara FTX Token’ı (FTT) Önerdi

  Son dönemde yakından takip ettiği altcoinler arasında FTT yer aldığını belirten analist, yükseliş beklentisi olan altcoin yatırımcılarına bu coine dikkat etmeleri tavsiyesinde bulundu: “Aylardır olduğu gibi FTT, en güçlü ve ilk iyileşenlerden biri olacak. Temiz yapısı, %20’lik düşüş ve şimdiden en düşük seviyelerden hızla sıçradı.”

  Sektörün popüler traderlarıdnan olan Smart Contracter, piyasa duyarlılığını belirleyerek fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan bir analiz tekniği olan Elliot Wave teorisini analizlerinde uyguluyor. Analistin paylaştığı son grafiğe göre FTT’nin kripto piyasalarındaki düzeltme sona erdiğinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.

  TomoChain’e (TOMO) Dikkat Çekti

  Uzman trader ayrıca S&P 500’ün yükselişine yatırımcıların iyileşme risk iştahının bir barometresi olarak bakıyor. Bunun yanı sıra önümüzdeki haftalarda BTC karşısında değerini ikiye katlama potansiyeli bulunan kripto para birimlerinden TomoChain’e (TOMO) dikkat çekti

  Akıllı sözleşme olan bu platform için dikkat çekici ifadeler kullanan kripto para analisti şunları söyledi: “TomoChain’e (TOMO) artık resmi olarak benim en büyük alt çantam. IHS (invese head and shoulders) BTC çiftinde 5 dalgalı yukarı ve abc 0,618’e iniyor, artı tüm hacim tam olarak bir IHS’de görmek istediğimiz şey, buradan %100’ün üzerinde olmasını bekliyorum.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle