Kriptopara

Tezos Coin Yorum, Geleceği ve Tahminler 2021- XTZ Coin Alınır mı?

  Tezos Yorum, Geleceği ve Tahminler

  Patlamaya hazır bir bomba gibi duran Tezos yani XTZ Coin’in 2021 ilk periyodunda değer kazanması analistlerce bekleniyor. Önemli analistler ise onu özellikle bu sene yatırıma değer bulduklarını belirttiler. Tezos Coin’in gelecekte nasıl bir noktada konumlanabileceğini, uzun ve kısa vadede alım hedeflerinin neler olabileceğini uzman analistlerin görüşlerini temel alarak bu yazımızda sunacağız. 

  Gartley Pattern XTZ Coin Geleceği ile İlgili Düşünceleri

  Gartley Pattern XTZ Coin’in 2021 senesinin ilk periyodunda değer kazanacağını belirtti. XTZ Coin’in bu süre zarfında 8.01 dolar değerini aşacağını düşünüyor. Buna bağlı olarak kısa vadede kar sağlama amacı olanlar için XTZ Coin’i yatırıma değer buldu.

  Analist XTZ Coin’in geleceğinde fiyat artışının yer aldığını ifade etti. 2021 ikinci periyoduna giriş yapılırken değer kaybeden XTZ Coin’in sene sonuna doğru tekrar ivme kazanacağını vurguluyor. İkinci adımda ise 2021 ikinci periyot başındaki fiyat düşüşünden alım yapılarak sene sonu satışından kar sağlanabileceğini açıklıyor. 2021 yıl sonunda ise XTZ Coin’in 9.25 dolar seviyesinin üzerinde olacağını belirtti. 

  Michael Van de Poppe Tezos Coin Gelecek Yorumu

  Michael Van de Poppe Tezos Coin’in 2021 ilk periyodunda 8.10 dolarlık fiyatı kıracağını belirtti. İlk yarı sonu gelmeden yapılan XTZ Coin alımları ile ikinci yarı öncesi satışa gidilerek kar elde edilebileceğini düşünüyor.

  Analist 2021 sene sonunda ise XTZ Coin’in 10 dolarlık rekor için hazırlanacağını belirtti. Bu yüzden düşük fiyatlı ilk yarı içinde alım yapanların uzun vade üzerinden sene sonu satışıyla kazanabileceklerini ön görüyor.

  Kaleo, Tezos Coin Gelecek Tahmini ve Yorumu

  Kaleo XTZ Coin’in 2021 senesinin ikinci bölümüne giriş yapılmadan yükseleceğini düşünüyor. Analiz sonuçlarına göre XTZ Coin’in kısa vade ardından 7.98 dolar bandını aşacağını ifade etti.

  Analiste göre 2021 Nisan ve Mayıs aylarında XTZ Coin alımları için verimli bir dönem olacak. XTZ Coin ona göre 2021 yıl sonuna en yakın dönemde tekrara yükselişe geçerek 9 dolarlık düzeye ilerleyecek. XTZ Coin’in geleceğinde değer kazanımı olacağı analistçe belirtildi.

  Cactus XTZ Coin Yorumu

  Cactus XTZ Coin’in 2021 senesi ikinci periyodunda fiyat çıtasını yükselteceğini belirtti. Diğer yandan 2021 Mayıs ayında da fiyat yükselişinin gündemde olacağını ifade ediyor. Yaz ayları öncesinden XTZ Coin fiyatının 9.02 dolar bandına çoktan ulaşmış olacağını ifade etti.

  Ancak 2021 senesinin ikinci periyodunun sonuna doğru gelecek fiyat artışının çok daha yüksek olacağını ifade etti. Bunun öncesinde kayda geçen dalgalanmalarda en avantajlı düşük fiyatlardan alım yapanların sene sonunda 9.56 dolar bandına çıkan fiyattan kar edebileceklerini düşünüyor.

  Aayush Jindal XTZ Coin Geleceğini Yorumladı

  Aayush Jindal XTZ Coin’in 2021 senesinde Haziran ayı öncesinde 8.65 doları aşabileceğini düşünüyor. XTZ Coin’i kısa vade içinde kazanç elde etmek için uygun bulduğunu belirtti. Altcoin’in geleceğinde ise 2021 sene sonu değer kazanımının gündemde olacağını vuguluyor.

  Crypto Crow XTZ Coin Geleceğini Alıma Uygun Görüyor mu?

  Crypto Crow XTZ Coin’in 2021 yıl sonunda satış pozisyonu için en avantajlı fiyatı gündeme alacağını düşünüyor. 10 dolar seviyesine doğru yüksek bir sıçramanın ancak 2021 sene sonunda kayda geçebileceğini açıkladı. 

  Bu dönemde BTC ve ETH yükselişinden XTZ Coin’in değer kazanacağını düşünüyor. 2021 ilk periyodu içindeki fiyatların ise uzun vadeli bir hedef için alım fırsatı yarattığını savunuyor.

  Ian McLeod XTZ Coin Gelecek Yorumu

  Ian McLeod, XTZ Coin’in en etkili değer kazanımını 2021 yılı için henüz yapmadığını belirtti. Sabırlı olan ve elinde XTZ bulunan yatırımcıların 2021 ikinci periyodunu beklemelerini ifade ediyor. 2021 sonuna en yakın aylarda Tezos Coin’in 9.62 dolar bandını aşmış olacağını, onun geleceğinden parlak bir senaryonun olduğunu açıkladı.

  Sonuç: XTZ Geleceği Kazançlı Gözüküyor!

  XTZ Coin için analistlerin kısa ve uzun vadeli iki noktada fiyat artış beklentileri mevcut. Kısa vadede kazanç için 2021 ilk periyot sonunu ve uzun vadede kazanç için ise 2021 yıl sonunu işaret ediyorlar. Bu süreçler arasında fiyat oynaklığının olacağı tarihleri ise alım için bir fırsat olarak görüyorlar. 2021 sonuna kadar 9 dolarlık bandı aşabileceği düşünülen Tezos Coin bu beklentiye göre yön alabilecek mi ilerleyen aylarda beraber öğreneceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle