Altcoin’ler neyi bekliyor? Tecrübeli isim açıklıyor…

  Yaşanan Bitcoin rallisini önceden haber veren tecrübeli analist DonAlt, altcoin’lerin yükseliş için neyi beklediğini açıkladı. Ünlü kripto para analistine göre altcoin’ler, yükselmek için BTC’den icazet almayı bekliyor!

  Geride bıraktığımız haftalarda yaşanan Bitcoin (BTC) rallisini önceden bilen anonim kripto para analisti DonAlt, merakla beklenen altcoin boğasına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Tüm piyasalar olumsuzken 22 bin doların üzerinde bir BTC fiyatlamasını söyleyen analiste göre altcoin’ler bu gelişmeyi bekliyor!

  “Altcoin’ler Çok İyi Görünüyor”

  Stratejist DonAlt, Twitter üzerinden 450 bin takipçisine paylaştığı yeni analizi ile altcoin’lerin görünümünü yorumladı. Altcoin’lerin ABD doları karşısında iyi durumda olduğunu söyleyen analist, altcoin’lerin önündeki en büyük engeli ralli beklediği Bitcoin olarak gösterdi.

  Popüler analist BTC fiyatında bir ralli bekliyor. Her ne kadar altcoin’ler DonAlt’a göre ABD Doları karşısında güçlü dursa da Bitcoin karşısında değer kaybedecek. Analistin BTC rallisinde fiyat hedefinin 30 bin dolar olduğunu yeniden hatırlatalım.

  “Altcoin’ler Bitcoin’i Bekliyor”

  Her ne kadar Bitcoin’de yaşanacak bir ralli nedeniyle altcoin’lerde düşüş öngörse de DonAlt, piyasaların yükselmesinin yine BTC’yi takip edeceğini söylüyor. DonAlt, Bitcoin rallisinde tükenme belirtilerinin gözlenmesi gerektiğini söylediği altcoin yükselişinde, “Bana göre altcoin’ler için en iyi durum şu: Bitcoin, BTC çiftlerine sert bir şekilde nüksederek raali yapar. Bitcoin geçici olarak zirve yaparak patlama yapar. Bunun olmasının ardından Bitcoin daha düşük zaman dilimlerinde ölü kedi sıçramaları yaparken altcoin’ler çılgınca yükselir. Her şey sıfırlanıyor, böylece yükselmeye devam edebiliyoruz.” dedi.

  “Ayılar Terlemeye Başladı”

  Bitcoin rallisi konusunda ısrarcı olan DonAlt, altcoin’ler için henüz zamanın gelmediğini düşünüyor. Yükseliş için yaklaşık 30 bin dolarlık BTC hedefinin gelmesi ve rallide yorulma beklentilerinin takip edilmesi gerektiğini söylüyor.

  Boğa için ısrarcı olan isme göre ayılar piyasayı terk etmek üzere! Sermayenin yeniden piyasaya girmesini beklediğini söyleyen DonAlt, “Ayı piyasası rallileri çok güzel. Hala 30 bin doların gelmesini bekliyoruz ama ayıların terlemeye başladığı noktaya yaklaşıyoruz, öyle ki bazı ahırları BTC/ETH/alt’a dönüştürebilir. İşlerimde kar almak istiyorum ama henüz zamanı gelmedi gibi hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle