StormX (STMX) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Yatırıma değer görülen StormX (STMX) Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Sahiplerine ekosistem içinde statü yükseltme ve daha çok coin kazanma imkanı sağlayan STMX Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte nasıl bir değere sahip olabilir sorularına bu yazımızda yanıt arayacağız.

  StormX (STMX) Coin Nedir?

  StormX (STMX) Coin, mobil uygulamalar içinde ödül token’ı olarak görev alan bir kripto para birimdir. Blockchain üzerinde yüksek hızda işlem yapabilmeyi sağlar. Storm Play uygulamasında yer alan oyunlara dahil olan ve kendileri ile eşleştirilen görevleri tamamlayanlar STMX Coin kazanırlar.

  STMX Coin, StormX ekosisteminin ERC-20 tabanlı program yardımcısı tokenıdır. 

  STMX Coin Yorum

  Analistler STMX Coin hakkında yaptıkları yorumlarda onun amacının sadece bir oyun ödülü görevi görmek olmadığını belirtiyorlar. STMX Coin’in daha avantajlı bir alışveriş için kullanılabildiğini belirtiyorlar. Belirli uygulamalar içinden ürün satın aldıkça coin kazanmak isteyenlerin STMX Coin ile alıverişi tercih ettiklerini belirtiyorlar. Bu kapsamda altcoin’in kendi için yeni bir pazar oluşturduğunu belirttiler.

  StormX (STMX) Coin sahipleri ise yorumlarında en çok altcoin’in sunduğu işlem hızından söz ediyorlar. Özellikle yatırma yönelik işlem onayındaki hız sayesinde, yakalanılan avantajlı fiyattan STMX Coin satışı yapabildiklerini açıklıyorlar. Fiyat oynaklığının etkilerini alım-satım anında minimize ettiklerini belirtiyorlar.

  StormX Coin Geleceği

  StormX (STMX) Coin geleceği oldukça parlak görülen bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Kaleo, Aayush Jindal ve WalletInvestor analistleri STMX Coin’in 2021 ilk yarısını değer kaybı ile kapatacağını, ikinci yarıda ise artışa geçeceğini ifade ettiler.

  2021 yılının ikinci yarısında STMX Coin’in 0.069 ile 0.076 dolar bandı arasında konumlanacağını açıklıyorlar. Bu kapsamda değer kazanımına gidecek olan altcoin’in daha başarılı bir noktaya geleceğini belirtiyorlar. 1 dolarlık rekor fiyatın ise 2024 yılı öncesinden tabloya yansıyacağını düşünüyorlar.

  StormX (STMX) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 STMX fiyatı %storm+try% TL. Döviz cinsinden ise %storm+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, StormX fiyatı 24 saatte %storm+yuzde%.

  StormX (STMX) Coin ve diğer tüm kripto para birimlerinin fiyatları piyasa volatilitesine göre değişir. Oynaklığın önde olduğu fiyatları anlık takip ederek alım-satım emri verilmelidir.

  StormX (STMX) Coin Nasıl Alınır?

  StormX (STMX) Coin almak için internet üzerinden Gate.io, Binance, FTX, Bittrex, VCC Exchabge, HitBTC, Upbit, Nominex, WazirX gibi kripto para borsası platformlarından seçilene erişilir. Platformların ana sayfa alanından “kayıt ol“ sekmesine tıklanmalıdır. Ekrana gelen tabloya kimlik ve e-posta bilgilerinin girişi yapılarak, hesap açılış onayı verilmelidir.

  İşlem adımı ardından otomatik şekilde erişilen sayfadan “para yatır“ sekmesine giriş yapılır. Gelen tablodan hesaba aktarılacak para birimi tercih edilip, gönderilecek tutar girişi yapılır. Hesaba, kredi kartı ve banka kartı üzerinden para transferi gerçekleştirilip, yeni sayfadan “kripto para al“ sekmesine tıklanır. Son tablo üzerinden STMX kripto para birimi ve miktarı seçilerek satın alma emri verilir. Alınan STMX Coin miktarı hesapta görüntülenir. 

  Avantajları Neler?

  STMX Coin’in en büyük avantajı yatırımcının kazancını risksiz biçimde yükseltmesini sağlamaktır. Cash Back adı verilen modeli sunar. Bu modelde, bir yatırımcı belirli uygulamalar içinde çevrimiçi alışveriş yaparken STMX Coin ile ödeme yaparak, daha fazla hediye STMX Coin kazanırlar. Alışveriş yaparken kripto para kazanabilme fırsatını sunar.

  Diğer bir avantajı ise likiditesi farklı borsaların listelerinde yer almasıdır. Bu durumda farklı borsalarda farklı fiyatlar ile oyuna dahil olur. Kişi alım-satım avantajı kazanmak için STMX Coin’i fiyatının uygun seviyede olduğu borsadan alıp, yüksek fiyat biçilen borsada satışa sunabilir. Kar elde etme şansı yükseltilir.

  Dezavantajları Ne?

  STMX Coin’in dezavantajı sanal cüzdanlarda saklanması halinde kripto para borsalarında oluşabilecek saldırıların riski altında olmasıdır. Bakiye kayıplarını önlemek için masaüstü cüzdanda çevrimdışı saklanması tercih edilir.

  Diğer bir dezvantajı altcoinler içinde sahip olduğu fiyat çıtasının yüksek olmamasıdır. Arbitraj yapılmayacak ise daha çok orta vadeli yatırım için tercih edilir. BTC, ETH, fiyat değeri yüksek altcoinler gibi dakikalar içinde etkili kar elde etme imkanını sunma olasılığı düşüktür. 

  Sonuç

  STMX Coin oyun ekosistemleri içinde ödül olarak alınabilen bir kripto para birimi. Kullanıcı sayısı hızla artan online oyun sektöründe önemli bir yeri olacağa benziyor. STMX, aynı zamanda uygulamalar içinde alışveriş yaparken kullanılabiliyor ve ek coin kazandırıyor. 2021 yılı tamamlanmadan fiyat artışı yaşaması beklenen STMX Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olacağını birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle