STASIS EURO (EURS) Coin Nedir, EURSToken Nereden Alınır?

  Kripto piyasalarda stablecoin rüzgarlarının esmesinin ardından dikkat çeken STASIS, bu alanda geliştirilen öncü projelerden olmasıyla da yatırımcıların uzun süredir takip listelerinde yerini almaktadır. Piyasa görünümüyle ve piyasalar için birçok soruna getirdiği çözüm önerisi sayesinde öne çıkmayı başarmıştır. STASIS EURO (EURS) Coin fiyatı, geleceği ve projenin merak edilen diğer tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. 

  STASIS EURO (EURS) Coin Nedir?

  STASIS EURO (EURS) Coin bir ERC/EIP – 20 belirtecidir. Ethereum ağında yetkilendirilmiş ve ödemeler sunan ilk sabit paradır. Euro’nun değerini yansıtan stablecoindir. 1:1 teminat rezervleri ile desteklenen bir kripto para birimidir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  STASIS tarafından geliştirilen EURS, dünya genelinde en güçlü para birimlerinden biri olan Euro’nun geleneksel fiyat varlığını simgelemek amacıyla geliştirilmiş ve Ethereum ağında yetkilendirilmiş ilk sabit para birimi olmayı başarmıştır. 

  Kullanıcılarını GAS ücreti ödemek zorunda kalmadan, bunun yerine işlem ücretlerini EURS, ya da STATIS cüzdanlarında yer alan ve desteklenen diğer herhangi bir kripto varlık ile ödeyebilmeleri sağlanmaktadır. Kullanıcı deneyiminde son derece önemli yenilikleri gerçekleştiren proje bu alanda öncüler arasında yer almaktadır. STASIS EURO (EURS) Coin projesinin merak edilen tüm detaylarına ulaşmak için: https://stasis.net/ güncel bağlantı adresini kullanabilirsiniz.  

  STASIS EURO (EURS) Coin Yorum

  EURS, stablecoinler arasında Euro’yu temsil etmesiyle dikkat çekmektedir. Blok zincir üzerinde Euro’nun değerini yansıtan ve küresel bir fiyatın faydalarını blok zincir şeffaflığı ve verimliliği ile birleştiren proje bu özellikleriyle uzun vade için güvenilir bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir. Uzmanlardan gelen tahminlerin ve yorumların çoğunun pozitif yönde seyretmesi ise gelecek pozisyonlarının da iyileşmesini sağlamıştır. Buda EURS’u iyi bir yatırım aracı yapmaktadır. 

  STASIS EURO (EURS) Coin Geleceği 

  Stablecoin genel görünümde tüm tokenler 1:1 teminat rezervleri ile desteklenmektedir. Euro’nun değerini yansıtan EURS, gelecek dönemde de istikrarlı bir görünüm takip edecektir. Şirketin en iyi 5 küresel muhasebe firmalarından biri aracılığıyla haftalık doğrulama ve 3 ayda bir denetimleri ile şeffaflığı da korumayı hedeflemektedir. 2023, 2024 yıllarında kısa vade için risk görülse de daha uzun vadeli yatırımlar için gelecek tahminleri olumlu seyretmektedir.  

  STASIS EURO (EURS) Coin Fiyatı

  Mevcut piyasa değerini artıran ve görünümü iyileştirme eğilimi içinde olan EURS, yeni harekete başlamadan önce stablecoin olarak değerini yansıttığı para birimi ile benzer seyir izlemektedir. Genel görünümde ise izlediği formasyon yeni direnci belirlemiştir. 

  STASIS EURO (EURS) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: HitBTC, Hotbit, Curve Finance vb. borsaların mobil/web uygulamalarına giriş yapılır. 
  • 2. Adım: Üyelik sayfasından yeni hesap oluşturulur veya mevcut hesaba giriş yapılır. 
  • 3. Adım: İşlem sayfasına gelerek EURS alım emri verilir. 
  • 4. Adım: ETH, IDR, SEUR, USDC, BTC, USD işlem çiftleri ile alınabilir.
  • 5. Adım: STATIS Stablecoin cüzdanında saklanabilir.  

  Avantajları Neler?

  STASIS EURO (EURS) Token avantajları şunlardır:

  • Blok zincirdeki Euro değerini yansıtarak güven teşkil eder. 
  • Blok zincir avantajlarını geleneksel fiyat varlığı ile kullanımını sağlar. 
  • Kullanıcıların GAS ücreti ödemesine gerek kalmaz. 

  Dezavantajları Neler?

  STASIS EURO (EURS) Token dezavantajları şunlardır:

  • Piyasa belirsizliklerden değerinin olumsuz etkilenmesi mümkündür. 
  • Stablecoinlerin sahip olduğu bir takım sorunlar görülebilir. 

  Sonuç

  Sabit kripto para birimlerinin son dönemde popülerliğini artırmasının ardından beklentileri de gelişen EURS, piyasalarda görünümü bir hayli güçlüdür. Euro değerini simgelemesi ile öne çıkan kripto para birimi hakkında uzman görüşleri gelecek pozisyonlarında olumlu yönde gelişim göstereceği yönündedir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle