Kriptopara

Solana Yorum ve Tahminler: Geleceği 50 Dolar Olur mu?

  Solana Coin’in yatırımcılar tarafından yakından takip edilen ve kripto para sektöründe derin etkiler oluşturan bir kripto para. Bir çok analist de onun hakkında yorumlarda bulundu. Bu yazımızda en çok merak edilen “Solana Coin 50 dolar olur mu”, onun için yapılan yorumlar ve tahminler ne yönde sorularına detaylı olarak cevap verdik!

  Solana Yorum ve Tahminler

  Solana Coin hakkında yapılan analist yorumlarına ve tahminlerine bakıldığında 2021 ilk yarı değer kaybı olasılığından söz edildiği görülüyor. Analistler Solana Coin’in Haziran ayı bitiminde fiyat gerilemesi yaşayabileceğinden bahsediyorlar. Bu noktada fiyatın 30 dolar ile 35 dolar bandı arasında şekillenebileceğini açıklıyorlar. İkinci yarıda ise Solana Coin değer kazanımının kayda geçebileceğini belirttiler. 

  Solana Geleceği 50 Dolar Olur mu?

  Analistlerin ortak görüşlerine göre Solana Coin 50 dolar seviyesine ulaşabilir. Bu hedef fiyat değeri için 2021 senesinin ikinci yarısını işaret ediliyor. Analistlerin ortak görüşlerine göre Solana Coin 2021 senesi Eylül sonunda 45 dolar ile 50 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. 

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Birçok analistin yıl sonunda yükseliş beklediği Solana Coin ile ilgili uzman analist görüşlerini sizler için bir araya getirdik. İşte SOL Coin ile ilgili yapılmış yorum ve tahminler:

  WalletInvestor Solana Yorumu

  WalletInvestor analistleri Solana Coin’in 2021 senesi Eylül ayı ardından 45 dolar ile 50 dolar arasında fiyatlanabileceğini belirttiler. 2021 senesi Haziran ayı başında ise Solana Coin’in 35 dolarlık fiyata doğru düşüşe geçebileceğini düşünüyorlar.

  Credible Crypto Solana Yorumu

  Crebidle Crypto, Solana Coin’in 2021 yılı içinde değer kazanabileceğini açıklıyor. Onun 2021 yılı Ekim ayı başında 45 dolar ile 55 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. 2022 senesinde Solana Coin için daha parlak bir tablonun oluşabileceğini ifade etti.

  Aayush Jindal Solana Yorumu

  Aayush Jindal, Solana Coin’in 2021 senesi Eylül ayı içinde 50 dolar fiyat değerine ulaşabileceğini düşünüyor. Bunun hemen öncesinde ise 45 dolarlık düzeyin test edilebileceğini açıklıyor. Analist 2021 yılı ilk yarısında ise değer kaybının söz konusu olabileceğini belirtti.

  The Signalyst Solana Yorumu

  The Signalyst analistleri 2022 ve 2021 senelerine yönelik Solan Coin fiyat tahminlerini yaptılar. Analistlere göre Solana Coin 2021 sene sonunda 50 dolar ile 55 dolar arasında fiyatlanabilir. 2022 ikinci yarısında ise fiyat değerinin 60 dolar düzeyine yükselebileceğini düşünüyorlar. 

  Cactus Solana Yorumu

  Cactus Solana Coin’in 2021 ilk yarısında 35 dolar düzeyine kadar gerileyebileceğini ifade etti. 2021 yılı Eylül ayı ardından ise Solana Coin fiyatının 50 dolar seviyesine çıkabileceğini açıkladı.

  SOL Coin Fiyat Artışına Etken Olabilecek Faktörler Neler?

  Analistler Solana Coin’in 2021 senesi Eylül ayı ardından etkili şekilde değer kazanabileceğini tahmin ediyorlar. Bu tahmini yaparken pek çok faktörü ele aldıklarını açıklıyorlar. Yükseliş tahminlerinden etkili olan faktörleri şu şekilde sıralıyorlar:

  • Analistler Solana Coin’in DeFi protokolü ile bağlantılı işlemlerde rol aldığına değindiler. Diğer yandan DeFi sektöründeki genişlemenin ETH fiyatını nasıl desteklediğine dikkat çektiler. He pasif gelir elde etmek için hem de kredi vermek için kullanılabilen Solana Coin’in aynı etki ile değer kazanımına gidebileceğini düşünüyorlar.
  • Analistler Solana Coin’in teknik ve temel analiz sonuçlarına baktıklarında 2021 senesi ilk yarısı için değer kaybı tahminin önde olduğunu belirttiler. Buna bağlı olarak Solan Coin’in düzeltmeyi ikinci yarıda yapabileceğini açıkladılar. 

  Sonuç Olarak

  Analistlerin görüşlerini değerlendirdiğimizde Solana Coin’in 2021 ilk yarısından sonra daha fazla dikkat çekebileceği sonucuna ulaşılıyor. Analistler özellikle DeFi ekosisteminin genişlemesine bağlı olarak Solana Coin’in fiyat artışına gitmesini bekliyorlar. Solana eğer tahminlere uygun hareket ederse, 2021’de yatırımcıları için iyi koşulları sunabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle