Kripto Para

Socios ve Türkiye Kulüpler Birliği ortaklığı başladı!

  Kripto para dünyasında öne çıkmayı başaran Socios, popüler futbol takımları ile anlaşmalar yaparak adını duyurmuştu. Şirket şimdi de Türkiye Kulüpler Birliği ile yeni bir ortaklık anlaşması imzaladığını açıkladı…

  Son yıllarda dünyanın önde gelen futbol takımları ile yaptığı kripto para anlaşmaları ile büyük ses getiren Socios blok zincir şirketi yine önemli bir adım attı. Türkiye Kulüpler Birliği ile ortak olduğunu duyuran şirket, bu sayede kurumun “taraftar etkileşim partneri” olarak çeşitli projelere imza atacak.

  Kripto para basınında yer alan haberlere göre Türkiye Kulüpler Birliği ile ünlü blok zincir şirketi Socios arasında ortaklık anlaşması imzalandı. Socios böylelikle son iş birliği anlaşmasını Süper Lig takımları tarafından hayata geçirilen Türkiye Kulüpler Birliği ile yapmış oldu. Taraflar resmi web siteleri üzerinden bu dikkat çeken anlaşmayı duyurdu.

  Spor Sektörüyle Kripto Para Dünyası Birleşiyor

  Türkiye Kulüpler Birliği vakfı resmi web sitesinde yapılan ortaklık duyurusunda şu ifadeler kullanıldı: “Kulüpler Birliği Vakfı’nın “Taraftar Etkileşim Partneri” spor ve eğlence tabanlı Fintech şirketi Socios oldu. Bu işbirliği kapsamında, Socios’un Avrupa’nın dev kulüpleriyle olan iş modellerine benzer modellerin ülkemizde de hayata geçirilmesi için çalışmalar yapılacak.”

  Dünyanın önde gelen futbol kulüpleri ile geçtiğimiz dönemde taraftar token çıkarma konusunda ortaklıklar yapan Socios yine gündeme geldi. Blok zinciri şirketinin iş birliği yaptığı futbol kulüpleri arasında Barcelona, Juventus, PSG, Roma, Atletico Madrid ve Milan gibi devler bulunuyor. 

  Chiliz ve Diğer Taraftar Tokenler 

  Ülkemizde faaliyet gösteren futbol takımlarıyla da ortaklık anlaşması yapan Socios, Galatasaray, Trabzonspor ve Başakşehir’in kripto paralarını çıkarıyor. Firma son dönemdeki hamlelerine bir yenisini daha eklerken sektörde büyümeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor. 

  EURO 2020 şampiyonasından önce son olarak Arjantin Milli Takımı’yla Portekiz Milli Takımı’nın da kripto paralarını çıkarmasıyla gündeme gelen şirket dikkat çekti. Kripto para sektöründe taraftar tokenlere olan ilgi giderek artıyor. Socios şirketinin kendi kripto para birimi ise Chiliz (CHZ) olarak piyasada ilgi görüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle