Popüler analist konuştu: XRP'de 0.90 önündeki tek engel bu

  Son dönem güçlü duruşu ile dikkat çeken Ripple’da önemli bir isim Kasım ayına yönelik değerlendirmesini paylaştı. Popüler analist Kasım ayında XRP’de güçlü duruş beklediğini söyleyerek 0,90 dolarlık hedef önündeki tek engeli açıkladı!

  Amerika Birleşik Devletleri (ABD) düzenleyicilerinin dava ile sıkıştırdığı ilk isimlerden olan Ripple (XRP) için önemli bir isim Kasım ayı tahminini paylaştı! Ekosistemdeki artan iyimserlik doğrultusunda XRP için iyi bir Kasım ayı performansı bekleyen CrediBULL Crypto, XRP’nin karşı karşıya kaldığı son direnci paylaşarak sıradaki hedefini verdi!

  "Eğer 0.68 Dolar Direncini Aşarsa…"

  Anonim kripto para analisti CrediBULL Crypto, X platformu üzerinden popüler altcoin XRP’yi inceledi. XRP fiyatının önündeki kritik bir direnç seviyesi bulunduğunu söyleyen analistin bu direnç sonrasındaki verdiği hedef fiyat ise topluluğu heyecanlandırdı.

  Analist, XRP’de hemen 0,70 dolar altında bir direnç olduğunu ve bu direncin aşılması halinde fiyatın 1 dolara yaklaşacağını söylüyor. “Eğer XRP 0,68 dolar direncini aşabilirse bu çok büyük bir yükselişin işareti olacak” ifadelerini kullanan CrediBULL Crypto, “Direnci kırması halinde 0,90 dolar civarındaki daha yüksek seviyelere ulaşma ihtimali oldukça yüksek” sözleri ile hedef fiyatını da veriyor. Bu hedef fiyat sonrasında ise analist, XRP’de yatay bir hareket bekliyor.

  Bir Başka Analistin XRP Tahmini Gerçekleşti!

  Öte yandan popüler altcoin’de son dönemde güçlü bir yükseliş ivmesi görülüyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davası nedeniyle baskı altında kalan fakat CEO Brad Garlinghouse’un hakkındaki suçlamaların mahkeme tarafından düşürülmesi ile birlikte davanın kazanılacağına yönelik iyimserliğin arttığı XRP’de önemli bir analistin fiyat tahmini çoktan gerçekleşti.

  Pentoshi olarak tanınan popüler kripto para analisti de XRP önündeki 0,54 dolar direncine atıfta bulunmuş ve bu direncin aşılması halinde fiyatların 0,62 – 0,63 dolar aralığına kadar sıçrayabileceğini belirtmişti. XRP ise 0,61 dolara kadar çıktı ve analistin beklentisine karşılık verdi.

  Kripto Para Piyasalarında Son Durum

  Kripto para piyasaları bugün yatay bir seyir izliyor. Analistlerin odağındaki isim XRP fiyatı %ripple+usd% dolardan işlem görürken en büyük kripto para birimi güne %bitcoin+usd% dolardan devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle