Popüler analist son tahmini ile ADA yatırımcılarını heyecanlandırdı

  Kripto para piyasasının en çok takip edilen analistlerinden biri olan Peter Brandt, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Ünlü analist, pek çok tahminde başarılı olduğu için şimdi de Cardano (ADA) yatırımcılarını heyecanlandırdı…

  Kripto para topluluğunun sözüne en çok güvendiği popüler analistlerden biri olan Peter Brandt, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlarla dikkat çekti. Bitcoin’in şimdiye kadarki bütün büyük fiyat hareketlerini doğru tahmin eden efsanevi analist, bu sefer gözüne Cardano’yu (ADA) kıstırdı.

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında şimdiye kadar meydana gelen bütün büyük fiyat hareketlerini başarılı şekilde tahmin eden analistin değerlendirmeleri ilgi görüyor. Popüler emtia ve kripto para analisti Peter Brandt, yakın bir sürede Cardano (ADA) fiyatından pump (yükseliş) beklediğini söyledi.

  ADA Fiyatında Pump Beklentisi

  Genellikle BTC hakkında tahmin ve analizler yapan, Peter Brandt zaman zaman da popüler altcoinlerin piyasasına yönelik tahminlerini paylaşıyor. BTC fiyatında parabolik bir boğa koşusu yaşanacağını tahmin eden analistin son hedefi ise ADA oldu.

  Ünlü kripto para analistinin ADA hakkındaki paylaşımı sadece “Pump pump pump pump ADA” şeklindeydi. Kripto para topluluğunun en ünlü ve güvenilir analisti olarak tanınan Peter Brandt’in bu paylaşımı özellikle Cardano yatırımcılarında büyük heyecan yarattı. 

  Başarılı Tahminleri ile Tanınıyor

  Peter Brandt, emtia sektöründe otuz yılı aşkın deneyimi ile sektörün en tecrübeli traderlarından biri olarak gösteriliyor. Ünlü analist genellikle BTC hakkında yorum yapsa da zaman zaman XRP gibi diğer altcoinler hakkında da paylaşımlar yapabiliyor. Bitcoin destekçisi olarak tanınan Peter Brandt, son paylaşımında Cardano’da pump beklediğini vurguladı.

  Patlamış ve hava basılması gereken bir lastiği kontrol eden sürücünün resmini paylaşan Peter Brandt, sosyal medya kullanıcılarının ilgi odağı haline geldi. Ünlü analist bir süredir yatay işlem yaptığını ve yükselme girişimlerinde bulunduğunu gösterdiği ADA fiyatında yükseliş beklentisini yineledi. ADA/USD grafiğini de paylaşan analistin bu paylaşımı özellikle Cardano yatırımcılarını heyecanlandırmaya yetti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle