BTC boğa piyasası değerlendirmesi

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği Peter Brandt, Bitcoin piyasasındaki boğa rallisini değerlendirdi. Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren ismin son açıklamaları yatırımcıların dikkatini çekti…

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında dalgalı süreç devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz hafta sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan BTC, o günden sonra sert bir düzeltme yaşadı. BTC fiyatındaki sert düşüş, pek çok kripto para yorumcusunun “Bitcoin boğa piyasasının bittiğine” yönelik değerlendirme yapmasını beraberinde getirdi.

  BTC yatırımcıları, kripto para piyasasında boğa rallisinin bitip bitmediğini araştırmaya devam ederken, ünlü isimden şok açıklamalar geldi. Başarılı Bitcoin fiyat tahminleri ile ünlenen Peter Brandt, Bitcoin boğa rallisi hakkında söylenen bitiş ifadelerine katılmadığını kaydetti. Ünlü kripto para analistine göre Bitcoin boğa piyasası trendini sürdürmeye devam ediyor.

  Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek mi?

  Popüler analist, 2017 yılındaki boğa piyasasında Bitcoin’in 8 kere yüzde 30 üzerinde değer kaybı yaşadığını hatırlattı ve bu tür düzeltmeleri olumlu gördüğünü beyan etti. Mart 2020 tarihinde yaşanan olağanüstü düşüş haricinde sürecin uzmanların beklediği gibi ilerlediğini söyleyen Peter Brandt boğa piyasasının devam ettiğini aktardı.

  Başarılı Bitcoin tahminleri ile tanınan ve geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Peter Brandt, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında analiz grafiği yayınladı. Bu grafikte Bitcoin’in aylık performansı ve yeni zirveleri öncesindeki konsolidasyon sürecine dikkat çeken analist, BTC fiyatında yükseliş öncesinde düşüş görülmesini doğal olarak nitelendiriyor.

  Bitcoin Piyasası Olgunlaşıyor

  Sosyal medya hesabı üzerinden kripto para topluluğunun sorularını yanıtlayan ünlü analist, bir takipçisinin yanıtına olumlu cevap verdi. Ana akımda kabul süreci arttıkça Bitcoin fiyatında volatilitenin azalacağını söyleyen takipçisine katıldığını belirten Peter Brandt’in açıklamaları büyük ilgi gördü. 

  Lider kripto para biriminin henüz bebeklik aşamasında olduğuna dikkat çeken Peter Brandt, Bitcoin fiyatının giderek artacağını düşünüyor. Bitcoin piyasasının da olgunlaşma sürecinde olduğunu kaydeden popüler analist BTC yatırımcılarının umutlarını tazeleyen açıklamalarda bulundu.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle