Popüler analist 3 altcoin’de patlama bekliyor!

  Kripto para yatırımcılarınca yakından izlenen analist Altcoin Sherpa, yeni gözdesi 3 projeyi takipçileri ile paylaştı! “Patlama bekliyorum” ifadeleri ile analistçe paylaşılan 3 altcoin projesi ise SUI, PEPE ve LINK oldu.

  Kripto para piyasalarında yaşanan sancılı süreç kafaları karıştırırken, ünlü bir analist seçtiği portföyü ile oldukça net görülüyor! Kripto para topluluğunca yakından izlenen anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, takibindeki üç altcoin projesini duyurdu. Analist, “Patlama bekliyorum” dediği projeleri ise Sui (SUI), Pepe (PEPE) ve Chainlink (LINK) olarak açıkladı.

  “Çok Sert Yükseleceğini Düşünüyorum”

  Anonim kripto para analistinin listesinde yer alan ilk isim Sui (SUI) Coin oldu. Geçtiğimiz günlerde IDO’su tamamlanan ve piyasalara hızlı bir giriş yapan SUI için konuşan Altcoin Sherpa, “Size karşı açık ve dürüst olmam gerekirse, bunun gerçekten çok sert bir şekilde yükseleceğini düşünüyorum” dedi. Yükseliş zamanı için tarih vermeyen analist beklentisini, “Ne zaman ya da nerede olacağını bilmiyorum. Bu token’in dolaşımdaki arzı toplam arza göre gerçekten çok küçük ve piyasa yapıcıların bu şeyi manipüle etmesi çok kolay. Bu yüzden dürüst olmak gerekirse, yaklaşık 1 dolar ya da bu seviyelerden satın almak muhtemelen oldukça karlı olacaktır.” ifadeleri ile beklentisini paylaştı.

  “PEPE İçin Gözler Bitcoin’de”

  SUI ardından muazzam bir yükseliş grafiği çizen PEPE Token analistin ikinci gözdesi oldu. Altcoin Sherpa hakkında büyük tartışmaların yaşandığı PEPE’de yüksek işlem hacmine dikkat çekerken, “Bence bu çok çok güçlü bir bölge, bu bölge civarında çok hacim var” ifadeleri ile 0,0000015 dolar ile 0,0000020 dolar bandından bahsetti. Bitcoin’in salınımına bağlı olarak pozisyonun şekilleneceğini söyleyen analist, “Muhtemelen bu uzun bir salınımın olması için kötü bir fikir değil ama yine de gerçekten bu salınım Bitcoin’e bağlı olacak” ifadelerini kullandı.

  “Yükselişin Güçlü Olacağına İnanıyorum”

  Son olarak LINK’i değerlendiren Altcoin Sherpa, popüler altcoin’de şarta bağlı yükseliş bekliyor. LINK için, “Ben şahsen bunu, Aralıktaki en yüksek seviyeyi kırana kadar satmayacağım” ifadelerini kullanan analist, “Yani 9,15 dolar civarı ya da o seviyeler. Bu seviyeyi geçecek olursa yükselişin güçlü olacağına inanıyorum çünkü yaklaşık 1 yıldır akümülasyon modunda hareket ediyor.” dedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle