Kripto Para

Paris Hilton Malibu Konağı için Sandbox’u seçti!

  Hilton Otellerinin varisi Paris Hilton, metaverse’de Malibu Malikanesini inşa etmek için sonunda kararını verdi! Moda ikonu ünlü isim kendisi ile bağlantı kurma şansı vereceği Malibu Malikanesi için Sandbox Metaverse’i tercih etti.

  Ünlü moda ikonu ve Hilton Otellerinin varisi Paris Hilton, metaverse’e konak inşa ediyor! Malibu Konağı adını verdiği dijital girişimi için ünlü isim, tercihini Sandbox metaverse’den yana kullandı.

  Metaverse Partileri Düzenleyecek!

  DJ, girişimci ve OG kripto kraliçesi olarak kendisini tanımlayan Paris Hilton, tüm tanımlamalarına uygun olan farklılık için sonunda beklenen adımı attı. Ünlü isim Web3’te varlığını genişletmeye devam ederken bu kez 11:11 Media ve The Sandbox ile ortaklaşa kurguladığı kendi dünyasını metaverse’e taşıyor!

  Kurulan ortaklık ile hayata geçecek Malibu Konağı ile ilgili heyecan verici detaylar paylaşılıyor. Sanal Malibu Malikanesinde kullanıcılar için kendisi ile metaverse üzerinden etkileşim şansı sunacak olan Hilton, konakta düzenleyeceği çatı partileri gibi çeşitli partilere insanları davet edecek! Ayrıca oyuncuların da düzenlenecek özel bir Cadılar Bayramı etkinliğine davet edileceği konuşulan detaylar arasında yer alıyor.

  “Hayranlarım İçin İnanılmaz Bir Gerçek Yaşam Deneyimi”

  Paris Hilton, yaptığı açıklamada ortaklığı duyurmanın ötesinde heyecanlı bir tutum sergiledi. Hilton, hayranları için inanılmaz bir gerçek deneyim sunmak için seçtiği ekibin sıkı çalıştığını ifade ederek doğru bir seçim yaptığını düşündüğünü söyledi. Hilton, “Paris Dünyasını meta veri tabanına genişletmenin ötesinde heyecanlıyım. Muhteşem ortağım The Sandbox ile işbirliği içinde ekibim, hayranlarım için inanılmaz bir gerçek yaşam deneyimi oluşturmaya kendini adamıştır.” dedi.

  Sandbox da en az Paris Hilton kadar heyecanlı. Dünya çapında 40 milyondan fazla küresel kuruluma sahip olan Sandbox adına şirket kurucu ortağı Sebastian Borget yaptığı açıklamada, “Meta evrenin kraliçesi Paris Hilton’a sıcak bir karşılama vermekten mutluluk duyuyoruz. Sandbox, herkesin hayal gücünü hayata geçirmesine izin veren yaratıcı bir alan sağlıyor ve Paris Hilton, kendi evreninde sanal partiler ve çeşitli eğlence mekanlarıyla dolu göz alıcı bir fantezi diyarı inşa ediyor.” ifadelerini kullandı.

  Hilton Web3’ü Erken Benimsedi!

  Metaverse’de son hamlesi ile dikkat çeken Paris Hilton, bugüne kadar Web3 için pek çok girişime öncülük etti. Paris Hilton, Genie avatarı ile Decentraland metaverse’de Ekim müzik festivalinde DJ’lik yapmıştı.

  Nisan 2021’de ise tasarımcı Blake Kathryn ile işbirliği yapan Hilton, 11 sanat eserinden oluşan NFT koleksiyonu başlattı. Ayrıca 2021’de Robolox metaverse’de bir yeni yıl partisi ev sahipliği, Roblox Pari World’ün oluşturulmasına koordinatörlük ve Ocak 2022’de özel el yapımı NFT’lerin hediye edilmesi gibi Web3 etkinliğinde Paris Hilton başrol oynadı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle