Ethereum (ETH) fiyatı rekor kırmaya devam ediyor

  Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bin 697 dolara kadar yükselen Ethereum (ETH) fiyatı mercek altında. Kripto para piyasasının uzman ismi Aayush Jindal, Ethereum fiyatındaki yükselişi analiz etti…

  İlk olarak bin 500 dolarlık direnci kırdıktan sonra ABD doları karşısındaki yükselişine devam eden Ethereum (ETH), rekorunu geliştirdi. Ethereum son 24 saat içinde %10’un üzerinde yükseliş yaşadı ve bin 697 dolar civarındaki rekorunu kırdı.

  Ethereum (ETH) fiyatı, şu anda bin 600 doların altında ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinden işlem görmeye devam ediyor. Saatlik verilere bakıldığında Ethereum fiyatında bin 640 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi görülüyor.

  Ethereum Fiyatı Bin 700 Dolara Dayandı 

  Lider altcoinin fiyatında yükselişin devam edeceği ön görülüyor. Kripto para sektöründeki yatırımcıların yakından tanıdığı analist Jindal, Ethereum (ETH) raporunda çarpıcı açıklamalar yaptı. Kraken kripto para borsasından gelen verilere göre ETH/USD paritesi bin 640 doların üzerinde kaldığı sürece bin 720 dolara kadar yükselebilir.

  Tüm zamanların en yüksek seviyesine gelerek bin 700 dolara kadar dayanan ETH fiyatında 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine çıkıldığı görüldü. Güncel verilere göre ETH fiyatında düzeltme olduğu görülüyor. Fiyat bin 680 doların altında işlem görürken, son rallinin %23.6 Fib geri çekilme seviyesini test ettiği analist Jindal tarafından açıklandı.

  Ethereum Fiyatında Düzeltme Devam Eder Mi?

  Uzman isim, Ethereum (ETH) fiyatında bin 700 dolarlık güçlü direnç seviyesine dikkat çekti. Jindal’e göre lider altcoin bu seviyeyi geçemezse daha fazla düzeltme yaşayabilir. Ethereum fiyatında olası düşüşlerde ilk destek noktasının trend çizgisine ve bin 640 dolarlık bölgeye yakın olduğu belirtildi. 

  Destek bölgesinin altında aşağı yönlü bir kırılmanın, Ethereum fiyatını bin 600 dolarlık desteğe doğru çekebileceğini vurguladı. Popüler analist, son rallinin %50 Fib geri çekilmesine yakın olduğuna dikkat çekerek, “Önümüzdeki seanslarda bi 500 dolarlık destek bölgesine yönlendirmesi muhtemel.” dedi. Ethereum fiyatında ana direnç seviyesi bin 700 dolar olmaya devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle