Kripto Para

OKEx borsası 150 bin dolar değerinde kripto para dağıtıyor!

  Popüler kripto para borsalarından olan OKEx, yeni duyurusu ile kripto para topluluğunun gündemine oturdu. Yapılan açıklamada borsa Chiliz topluluğuna 150 bin dolar değerinde taraftar tokenı dağıtacak…

  Yerli kripto para pazarına 2019 yılında giren OKEx borsası, Chiliz topluluğunun da yakından takip ettiği bir platform olarak biliniyor. Chiliz camiası için düzenlenen bu etkinlikte borsanın 150 bin dolar değerinde bir ödül havuzu hazırladığı öğrenildi. 3 Mart tarihinden itibaren başlatılan çekilişe kripto para kullanıcıları 10 Mart tarihine kadar katılım sağlayabiliyorlar.

  OKEx kripto para borsasından yapılan açıklamaya göre borsanın kurmuş olduğu 75 bin dolarlık kısım Galatayasay (GAL) tokenından oluşuyor. Bir diğer 75 bin dolarlık kısım da Trabzonspor (TRA) tokenından meydana geliyor. Ödül havuzundan faydalanmak için kripto para kullanıcılarının yapması gereken işlemler belirtildi. 

  OKEx Borsasından Ödül Almanın Yolları

  OKEx kripto para borsasında en az 2 bin CHZ miktarda para yatıran kullanıcılar, 10 Mart tarihine kadar devam edeceği açıklanan çekilişe katılım sağlayabilecek. OKEx borsasında 200 USDT veya daha fazla miktarda işlem yapan yeni kullanıcılar da bu etkinliğe katılabilecek. Bu etkinlik kapsamında 150 bin dolarlık ödül havuzu hazırlandığı açıklandı.

  Bu havuzdaki ödüller çekilişe katılan yeni ve mevcut kayıtlı üyeler arasında dağıtılacak. OKEx kripto para borsasından yapılan çekiliş açıklamasına göre bir hesap çekilişe en fazla 5 kere katılma hakkına sahip olabilir. Kripto para borsasında ödüller 5 farklı seviyede dağıtılacak.

  Yeni Kullanıcılar Sayesinde Para Kazanma Fırsatı 

  Kripto para borsasının kullanıcılarına dağıtmış olduğu bu ödüller, çekilişin tamamlanmasının ardından ilk 7 iş günü içinde kazananlara dağıtılacak. OKEx borsası bu etkinliğe katılımı teşvik etmek için 10 bin dolarlık ekstra bir token havuzu daha hazırladı.

  Kripto para borsasının kullanıcıları, borsadaki cüzdanlarına CHZ yatırdıktan ya da CHZ alıp satan yeni bir kullanıcıyı davet ettikten sonra bu havuzdan da 5 dolar değerinde ödül alabilecekler. Bu ödüller fan token olarak dağıtılacak. Borsadan yapılan açıklamaya göre bir kullanıcı en fazla 10 kişiyi davet edebilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle