Kripto Para

Milyarderin yatırım yaptığı altcoin projesinden yeni ortaklık

  Kripto para sektöründe en ünlü isimler arasında yer alan milyarder Mark Cuban’ın yatırım yaptığı Polygon (MATIC) gelişmeye devam ediyor. Altcoin projesinden yeni bir ortaklık duyurusu geldi…

  Kripto para yatırımları ile sektörde büyük ün kazanan Mark Cuban tarafından desteklendiği bilinen Polygon (MATIC), yatırımcılarını sevindirecek bir duyuruya imza attı. Ünlü milyarderin yatırımlara boğduğu Polygon ağının Unmarshal ile ortaklık anlaşması imzaladığı duyuruldu. Katman – 2 Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon yatırımcılarını yakından ilgilendiren bu gelişme kripto para basınında geniş yankı uyandırdı. 

  Açıklanan ortaklık duyurusu kapsamında Unmarshal, veri indeksleme ve sorgulama protokolünü Polygon Network’e genişletecek. DLT oyun üreticisi Xaya’nın arkasındaki şirket olan Unmarshal, bu ortaklıkla Ethereum side chain üzerinde yeni oyunlar başlatmayı hedefliyor. Polygon ile kurulan ortaklığın temel amacının bu hedef olduğu açıklandı. 

  Polygon ve Unmarshal Ortaklığı 

  Bilindiği üzere çok zincirli bir DeFi veri ağı olan Unmarshal, sektörde dApps’e ayrıntılı, güvenilir ve gerçek zamanlı veri sağlayan bir protokol şeklinde tanımlanıyor. Unmarshal ağı, son dönemde Polygon Blockcahin’i için API paketi, bildirim verileri ve WebSockets’ten oluşan bir ürün paketi yayınlamıştı.

  Söz konusu paket, Polygon ağı üzerine inşa edilen dApp geliştiricileri, kullanıcılarına oluşturdukları uygulama için bir bakışta bildirimler veren Unmarshal’ın Bildirim API’sini dağıtacak. Ayrıca kullanıcılar kendi token bakiyelerini izlemeyebilmek için Cüzdan Bakiyesi API’sini de kullanabilecek. 

  Polygon (MATIC) Geliştirmeleri Dikkat Çekiyor

  Polygon (MATIC) altcoin projesi, büyük çaplı on chain verilerin optimum şekilde çalışması için daha fazla DeFi ortaklığına gitmeye başladı. Bu yüzden Dapp geliştiricilerinin büyüyen ağından veri alması için Unmarshal ile ortaklık kurdu. 

  Veri dizinleyicilerden ve sorgulama araçlarından oluşan çok zincirli bir DeFi veri ağı olan Unmarshal sayesinde Polygon ağında pek çok avantaj öne çıkmaya başladı. Unmarshal üzerinde endekslenen Polygon’un eksiksiz Blockcahin verileri ile Dapp geliştiricileri artık uygulama kullanıcıları için ön uçlarında gösterebilecekleri zengin verileri getirebilecekler. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle