Kripto Para

MicroStrategy hisseleri uçuşta! BTC almaya devam ederler mi?

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) uzun bir süredir devam eden konsolidasyon sürecinden çıkmış gibi görünüyor. BTC fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken bu rüzgar MicroStrategy hisselerini de yükseltti…

  Kripto para dünyasının en popüler firmalarından biri olan MicroStrategy, son dönemde yükselen hisseleri ile dikkat çekti. Yüklü miktarda Bitcoin (BTC) yatırımları ile bilinen dev şirket, son BTC rallisinden olumlu etkilendi. Rekor kıran Bitcoin fiyatının kripto para yatırımı yapan kurumsal firmaların hisse değerlerini de arttırdığı görülüyor.

  MicroStrategy firmasının hisse değeri, BTC fiyatındaki yeni ralli ile birlikte son 30 günün en yüksek seviyesine ulaşması dikkatlerden kaçmadı. New York Menkul Kıymetler Borsası'nda MSTR koduyla listelenen dev firmanın hisselerine olan talep son dönemin rekor seviyelerine ulaştı. Son günlerde BTC rallisine paralel bir grafik çizen MicroStrategy şirketinin hisseleri, yatırım dünyasında da büyük ilgi gördü.

  MicroStrategy Hisselerinde Artış 

  Her ne kadar Bitcoin rallisinin yarattığı pozitif hava ile yükselişe geçip son 30 günün en yüksek seviyesine ulaşmış olsa da MicroStrategy hisselerinin değeri yetersiz bulunuyor. Yatırımcılar daha önce şubat ayında görülen rekor seviyenin çok altında kalan MicroStrategy hisselerinden dolayı memnuniyetsizliğini dile getiriyor. Ancak şirketin hisselerinin yükselmeye başlaması, yatırımcıları da umutlandıran gelişmeler arasında yer alıyor. 

  Bitcoin fiyatı MicroStrategy hisseleriyle paralel bir şekilde yükselme hareketine devam etti. Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı son ralliyle beraber tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu geliştirdi. MicroStrategy firmasının yapmış olduğu işin, Bitcoin ve diğer kripto paralar ile bir alakası olmasa da şirketin bu yükseliş hareketinden olumlu etkilenmesi heyecan yarattı. 

  MicroStrategy Bitcoin Almaya Devam Edecek Mi?

  Kripto para piyasasına yatırım yapan dev kurumsal firmalardan biri olan MicroStrategy, bugüne kadar yüklü BTC alımları ile adından sık sık söz ettirmişti. Şirketin rezervlerinde yüklü miktarda BTC tuttuğu biliniyor. Geçtiğimiz hafta BTC alımı yaptığını açıklayan MicroStrategy firmasının rezervinde 91 bin 579 adet Bitcoin olduğu iddia ediliyor. Kripto para uzmanları şirketin BTC alımına devam edeceğine inanıyor. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle