Kripto Para

Metaverse uzmanından kazandıran yatırım tavsiyesi geldi!

  Metaverse sektöründe çok ciddi yatırımlar yapan Animoca Brands CEO’su Gen Kanai, kripto para yatırımında kazanmanın formülünü verdi. “En iyi yatırımlar kripto kışında yapılır” diyen uzmanın açıklaması büyük destek gördü…

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği isimler arasında Animoca Brands CEO’su Gen Kanai de yer alıyor. Özellikle metaverse, Web 3 ve oyun sektöründe dev yatırımlar yapan şirketin yöneticisi, kripto para yatırımcılarına moral verdi. Piyasadaki son düşüşleri katıldığı kripto para panelinde değerlendiren Kanai, düşüşlerin fırsat olarak bilinmesi gerektiğini hatırlattı.

  “Yatırımların Hepsini Önceki Ayı Sezonunda Yaptık”

  Özellikle son dönemde gözden düşen metaverse projelerine dev yatırımlar yapan Animoca Brands CEO’su Gen Kanai, kriptoda kazanma stratejisini açıkladı: “Sandbox, Dapper Labs, OpenSea ve Sky Mavis gibi önemli yatırımlarının hepsini bir önceki ayı sezonunda yaptık. Özellikle girişim sermayesi şirketleri için bu dönemler fırsat.” En iyi yatırımların kripto kışında yapıldığından bahseden yöneticinin bu açıklamaları yatırımcıları heyecanlandırdı. 

  Son dönemde en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) öncülüğündeki kripto para düşüşleri devam ediyor. Özellikle altcoin fiyatlarında da sert geri çekilmeler yaşanması yatırımcıları endişelendiriyor. Ancak bu süreçte sektör temsilcisi ve kripto para dünyasına inanan şirket yöneticilerinden gelen umut verici açıklamalar yatırımcıların moralini düzeltiyor. Bunların son örneği Animoca Brands CEO’su Gen Kanai’den geldi.

  1.5 Milyar Dolarlık Yatırım Yaptı

  Kendisi de oyun geliştirici bir şirket olan Animoca Brands, play to earn tarzı oyunlara ciddi yatırımlar yapmasıyla adından söz ettirdi. Metaverse platformlarından Sandbox’ın da en büyük hissedarı olan Animoca şirketi, kripto para piyasası düştükçe alım yapmayı sürdürdü. Son olarak 30 Nisan tarihi itibariyle toplamda 1.5 milyar dolara varan 340’tan fazla yatırımı bulunan şirket, kazanmanın formülünü bu dönemde yatırım yapmak olarak açıkladı. 

  Japonya merkezli şirket, bu ülkede fikri mülkiyet hakkını Web 3 platformuna taşımak için geçtiğimiz şubat ayında düğmeye bastı. Bu dönemde 10 milyon dolarlık yatırım müjdesi veren Animoca Brands ayrıca Ocak ayında 360 milyon dolarlık bir yatırım aldıktan sonra değerini 5 milyar dolara çıkarmıştı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle