Kripto Para

Kripto Para Günün Haber Özeti – 31 Ekim 2023

  Kripto para piyasalarında bugün karışık bir seyir izleniyor. Lider kripto para biriminin yatay seyrettiği yeni günde altcoin’lerde önemli değer artışları görülüyor.

  31 Ekim 2023 Salı günü kripto para piyasalarındaki en sıcak gelişmeleri gün sonu özetimizden takip edebilirsiniz.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Gelişmeleri

  Bugün dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ta yaşanan Ripple (XRP) fiyat anormalliği gündemi meşgul etti. X platformunda topluluk üyeleri, XRP fiyatının 5.791 dolarlık fiyatını gösteren videolar paylaştılar.

  Birleşik Krallık, kripto varlık düzenlemelerinde son düzlüğe geldi. Açıklanan düzenlemelerin son aşamasına yönelik detaylara göre kripto varlıkların nasıl ele alınacağı Finansal Yürütme Otoritesi’nin (FCA) yetkisinde olacak.

  Kripto para piyasaları bugün yaşanan yüklü Ethereum (ETH) hırsızlığı ile sarsıldı. Telegram Botu ürünü olan Unibot’ta yaşanan bir saldırı sonrası toplamda 634 bin dolarlık 353,2 adet ETH çalındı!

  Kripto para borsası Bittrex, revize edilen iflas planı için Birleşik Devletler mahkemesine başvurdu. Alınan onayla birlikte Bittrex, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki (ABD) operasyonlarına devam edebilecek.

  Kripto para borsası BitGet, yeni bir delist haberini üyeleri ile paylaştı. Borsadan yapılan açıklama ile TokenFi’nin (TOKEN) delist edileceği duyuruldu.

  Yatırım firması Valkyrie, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) ilettiği spot Bitcoin ETF başvuru dosyasında güncelleme yaptı. X hesabından konuyu duyuran Bloomberg analisti James Seyffart, “Valkyrie Funds, spot Bitcoin ETF’leri için prospektüs değişikliği trenine katılıyor. Şeyler hala perde arkasında hareket ediyor.” dedi.

  Geçtiğimiz yıl BTC fiyatında yaşanan düşüş nedeniyle iflas başvurusunda bulunan madencilik şirketi Core Scientific, SEC ve mahkeme ile anlaştı. Şirket bu anlaşma ile birlikte sene sonu itibariyle yeni bir başlangıç yapmak istediğini açıkladı.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Fiyat Hareketleri

  Kripto para piyasaları bugün karışık seyrediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in %bitcoin+usd% dolardan el değiştirdiği yeni günde en büyük altcoin Ethereum (ETH) %ethereum+usd% dolardan işlem görüyor. Bazı önemli projelerde ise günün son dakika fiyatları şu şekilde:

  • XRP - %ripple+usd% dolar
  • ADA - %cardano+usd% dolar
  • SOL - %solana+usd% dolar
  • LTC - %litecoin+usd% dolar
  • LINK - %chainlink+usd% dolar

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle