Kripto Para

Kripto Para Günün Haber Özeti – 25 Mayıs 2023

  Kripto para piyasalarındaki geri çekilme İngiltere enflasyon rakamları ile hızlandı! Lider kripto para birimi 26 bin dolara yaklaşırken, altcoin piyasasında olumsuz seyir sürüyor.

  25 Mayıs 2023 Perşembe günü kripto para piyasalarında yaşanan flaş gelişmeleri gün sonu özetimizden takip edebilirsiniz.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Gelişmeleri

  Popüler kripto para analisti Jason Pizzin lider kripto para birimini yorumladı. Analistin senaryosuna göre Bitcoin’in (BTC) 28 bin ila 32 bin dolar aralığını geçmesi halinde yüzde 80’lik bir yükseliş gerçekleşecek!

  Tanınmış bir analist olan Will Clemente, BTC’de daralan haftalık konsolide fiyat aralığına yönelik bir paylaşımda bulundu. Yakın zamanda yüksek volatiliteli bir fiyat kopuşu bekleyen Clemente, son fiyat kopuşunda Bitcoin’in yüzde 50 değer kazandığını hatırlattı.

  Alternatif varlık yönetim şirketi Valkyrie Investments, Bitcoin’i teknik analiz kullanarak yorumladı. Dev şirket “Ichimoku Bulutu” göstergesine göre Bitcoin’in 24 bin dolara geri çekilebileceğini söyledi.

  Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası Binance, Hong Kong’ta ticarete açtığı yeni kripto para birimlerini açıkladı. Borsadan yapılan açıklamada Hong Kong kullanıcılarının, “BTC, ETH, ADA, MATIC, SOL, DOT, UNI, LINK, SAND, LTC, AVAX, AXS, ATOM, XLM, USDT ve USDC” ile ticaret yapabilecekleri duyuruldu.

  Kripto para borsası BitMEX’in CEO’su Stephan Lutz, kripto para sektörünün canlandığını söyledi. Lutz açıklamasında, “FTX ve büyük kredi kuruluşlarının 2022’deki çöküşünün uzun süreli etkileri olmasına rağmen kripto para sektörünün bir yeniden canlanma dönemi yaşadığına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yerel token’i BNB için yeni bir yükseltmeye hazırlanıyor. Geliştiricilerce yayınlanan bildirime göre BNB Chain’in 11 Haziran tarihine kadar süreceği tahmin edilen 29.020.050 blok yüksekliğinde bir ağ yükseltmesinden geçmesinin beklendiği duyuruldu.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Fiyat Hareketleri

  Bugün piyasalar satıcılı seyrediyor. Lider kripto para biriminin %bitcoin+usd% dolardan işlem gördüğü yeni günde en büyük altcoin Ethereum (ETH) fiyatı %ethereum+usd% dolar sınırına dayandı. Bazı önemli kripto para birimlerindeki son dakika fiyatlaması şu şekilde:

  • XRP - %ripple+usd% dolar
  • ADA - %cardano+usd% dolar
  • LTC - %litecoin+usd% dolar
  • SOL - %solana+usd% dolar
  • DOGE - %dogecoin+usd% dolar

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle