Kripto Para

Kraken, SHIB coin’i listeleyebilir! Sinyal geldi!

  Son dönemlerde kripto para piyasalarının en popüler kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB) yeni bir listeleme haberi ile karşı karşıya kaldı. Dev kripto para borsası Kraken’den, SHIB listelemesine pozitif sinyal çıktı, yatırımcılar şimdi Kraken borsasından bu konuda gelecek olumlu bir habere odaklanmış durumda.

  2021 yılının başlarında Dogecoin (DOGE), Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın Twitter paylaşımlarından da aldığı desteklerle inanılmaz seviyelere ulaştı. Köpek temalı bir şaka coin’inin beklenmedik derecelerde yükselmesi, hem sosyal medyada hem de kripto para piyasalarında olumlu tepkilerle karşılaşınca, piyasada DOGE benzeri şaka coin’lerinin sayısı da artış gösterdi. Dogecoin’den esinlenilerek piyasaya sürülen Shiba Inu (SHIB) artan bu ilgiden payını en iyi şekilde alan kripto paralardan biri oldu. SHIB, elde ettiği değer artışlarıyla DOGE’u bile geride bırakmayı başardı.

  Kraken’den Pozitif Sinyal Geldi

  Son haftalarda çeşitli kripto para borsalarında ve kripto para ticaret platformlarında listelenen ve bazılarında listeleneceği söylentileri ile gündeme gelen SHIB, bu söylentiler ve gelişmelerin de etkisi ile çok ciddi değer artışları yaşadı. Tüm zamanların fiyat rekorunu kıran ve ardından geri çekilme yaşayan Shiba Inu için, arkasındaki dev topluluk yeni listeleme haberlerine odaklanmış durumda. Bir süredir bu alanda, dev kripto para borsası Kraken’in bir adım atması bekleniyordu. Daha önce sözünden dönen Kraken’den, bu olası listeleme için pozitif sinyal geldi.

  Brian Hoffman’dan İmalı SHIB Paylaşımı

  Kraken borsasının ürün müdürü Brian Hoffman, Twitter üzerinden 15 Kasım tarihinde yaptığı bir paylaşımda Shiba Inu cinsi bir köpek GIF’ine yer verdi. TSİ bu haftayı kastederek, bu GIF ile birlikte gelecek hafta için iyi hissettiğini belirten Hoffman’ın paylaşımı, SHIB’in gelecek hafta Kraken borsasında listeleneceği söylentilerini gündeme getirdi.

  Borsa Daha Önce Sözünden Dönmüştü

  Kraken borsasının 2 Kasım tarihli bir Twitter paylaşımında, paylaşıma 2 bin beğeni gelmesi durumunda SHIB’in listeleneceği belirtilmişti. Bu paylaşıma beklenenden çok daha fazla beğeni gelmesine rağmen borsa sözünde durmamıştı. Bunun yerine borsadan “SHIB ordusu, sesinizi çok net şekilde duyduk! Bizim coin listelemelerimizde önem verdiğimiz konulardan biri de topluluklardır. Ve siz de desteğinizi açıkça gösterdiniz. Listeleme kontrol süreciyle ilgili yapılacak çok iş var” şeklinde bir açıklama gelmişti.

  Kraken Listeleme Yolunda Görünüyor

  Listeleme sözü verip daha sonra sözünde durmayan Kraken borsasının, etkileşimlerini ve tanınırlığını artırmak için, bir PR çalışması olarak SHIB topluluğunu kullandığı iddia edilmişti. Sosyal medyada tepki ve suçlamalarla karşılan Kraken borsasının şimdilerde ise SHIB’i listeleme yolunda olduğu görülüyor. Öte yandan Gemini borsası da geçtiğimiz hafta Shiba Inu’yu listelemişti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle