Kriptopara

3 BRD Coin Gelecek Tahmini ve En İyi BREAD Yorumları

  BRD Coin dipten yakaladığı dönüş ile kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti. BREAD (BRD) Coin yatırımı düşünen kripto para yatırımcıları için yazımızda 3 uzmanın token geleceğine yönelik beklentilerini ve fiyat hedeflerini paylaştık.

  BREAD (BRD) Coin Nedir?

  Bread (BRD), kolay ve kullanışlı bir kripto para cüzdanıdır. BRD Coin, iOS ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlarda uyumlu ve zengin özelliklere sahip Bread Wallet’e ait Ethereum tabanlı yerel kripto para birimidir.

  BREAD Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Breadwinner AG adı ile 2014 yılında hayata geçirilen şirket, İsviçre’de kurulmuştur. Aaron Voisine ve Adam Traidman tarafından kurulan şirket, 24 Kasım 2021 tarihinde Coinbase tarafından satın alındı. Basit, güvenli ve kullanımı kolay bir kripto para cüzdanı sunmayı hedefleyen ve yönetişim token’i olarak BRD Coin’i tercih eden proje hakkında detay bilgiye ulaşmak için https://brd.com/#white-paper adresini ziyaret ederek BRD Whitepaper’ı inceleyebilirsiniz.

  BRD Coin Nasıl Kullanılır?

  BRD Coin, ait olduğu platformda yapılan işlemlerde kullanılmaktadır. Uygulama içerisinde sadakat ve ödül programlarında BRD Coin sahipleri önemli avantajlar elde etmektedir. Vergi hesaplamada %30 ve %25 işlem ücreti indirimi gibi artılardan yararlanmak isteyen Bread platformu kullanıcıları, belirli oranda cüzdanlarında BRD Coin tutmalıdırlar.

  BRD Coin Güvenli mi?

  BRD Coin Ethereum blockchain’i üzerine inşa edilmiştir. Şirketin misyonu güvenli bir kripto para cüzdanı sunmaktır. Binance gibi önemli kripto para borsalarında listelenen token Coinbase tarafından satın alınmış ve güvenilirlik yönünden tüm endişeleri ortadan kaldırmıştır.

  BRD Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  BRD Coin ICO yöntemi ile 2017 yılında piyasaya sürüldü. BRD Coin arzından şirket, yaklaşık 32 milyon dolar para topladı. Arzı sırasında 3,23 dolarlık ATH seviyesine ulaşan token, en yüksek seviyeye yeniden 2018 yılı Ocak ayında ulaştı. 

  BREAD Yorumları ve Geleceği

  iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalışabilen BRD cüzdanı, 70’ten fazla kripto para birimini desteklemektedir. 170 ülkede 8 milyonu aşan kullanıcı sayısına sahip olan platform, Coinbase satın alımı ile büyük bir büyüme potansiyeli kazanmıştır. 

  BREAD kripto para cüzdanının büyümesi, 70 farklı kripto parada işlem yapmak isteyen kullanıcıların sunulan cazip indirim koşullarından yararlanabilmeleri için cüzdanlarında BRD Coin tutmalarını desteklemektedir. Uzmanlara göre artan platform kullanımına paralel olarak BRD Coin kullanım alanı giderek yaygınlaşma potansiyeli taşımaktadır.

  Avantajları ve Dezavantajları

  BRD Coin, işlem ücreti ve vergi hesaplama konularında staking yönünde yatırımcıları desteklemekte başarılı bir yaklaşım benimsemiştir. Token’i elde tutulmasını desteklemek adına gösterilen bu yaklaşım, Bread cüzdanına sahip olan her kripto para yatırımcısını BRD Coin tutmaya teşvik etmektedir. Platform Coinbase tarafından satın alınarak daha fazla kullanıcıya erişim fırsatı kazanmış ve önemli borsalarda satın alınabilme opsiyonu ile farklı kripto para borsalarını kullanan yatırımcılar tarafından alınıp satılabilmenin önü açılmıştır.

  BRD Coin’in dalgalı fiyat seyri, bahsedilebilecek en önemli dezavantajdır. BRD cüzdan kullanmayan pek çok kripto para yatırımcısı, bu dalgalı seyir nedeniyle BRD Coin’i riskli bir varlık olarak değerlendirebilir.

  BREAD Fiyat Tahmini

  Güncel verilere göre şu anda 1 BRD fiyatı %bread+try% TL. Döviz cinsinden ise %bread+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bread Coin fiyatı 24 saatte %bread+yuzde%.

  Bread (BRD) Coin fiyatına ilişkin paylaşılan tahminlerde, kısa ve orta vadede yükseliş beklentisi ön plana çıkmaktadır. Wallet Investor 1 yıllık perspektifte token’in 1,176 dolar seviyesine yükselmesini beklemektedir. Trading Beasts 1 yıllık süreçte 1,183 dolar hedef paylaşırken, Digitalcoin’in BRD Coin fiyat hedefi 5 yıllık süreçte 3,315 dolardır.

  BRD Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Uniswap (V3) ve HitBTC gibi BRD Coin listelenen kripto para borsalarından hesap açın.
  • 2. Adım: Açtığınız kripto para hesabının güvenlik aşamalarını tamamlayın.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: Gönderilen para tutarınca güncel BRD Coin fiyatından alış emri girin.
  • 5. Adım: Satın aldığınız BRD Coin’i borsada, Bread cüzdanda ya da çevrimdışı cüzdanda saklayabilirsiniz.

  Sonuç

  BRD Coin giderek büyüme potansiyeline sahip olan Bread Cüzdana ait Ethereum tabanlı kripto para birimidir. Cüzdan 8 milyonu aşan kullanıcı sayısı ve 170 farklı ülkede kullanıcılar tarafından tercih edilmesi açısından büyük potansiyel taşımaktadır. BRD Coin uzmanlara göre bu potansiyelden yararlanarak zamanla fiyatını artıracaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle