İki analist de benzer konuştu: “BTC dönüm noktasında”

  Lider kripto para birimi 25 bin dolar önünde rüştünü ispat etmeye çalışırken, piyasanın yakından izlediği iki ünlü analist benzer bir değerlendirmede bulundu. Bitcoin’in neredeyse her hareketini adım adım bilen üç analist, “Bitcoin bir dönüm noktasında” değerlendirmesinde bulundu.

  Lider kripto para birimi öncülüğünde kripto para piyasalarında yükseliş sürüyor. Bitcoin (BTC) fiyatı 25 bin dolara dayanırken, altcoin piyasası da yatırımcısını güldürüyor. Piyasalar kesin bir yükselişe inanmaya hazırlanırken, BTC’nin her hareketini doğru tahmin eden üç usta isimden yeni bir değerlendirme geldi!

  Peter Brandt: “BTC Büyük Bir Dönüm Noktasında”

  Kıdemli kripto analisti Peter Brandt, Twitter üzerinden paylaştığı yeni bir grafikle lider kripto para birimini değerlendirdi. Bitcoin fiyat grafiğinde önemli bir dönüm noktaları tespit ettiğini söyleyen popüler analist, Twitter’da @htltimor isimli bir kullanıcının analizine verdiği yanıtta, “Bitcoin bir dönüm noktasında” yanıtını verdi.

  Geçmiş başarılı tahminleri ile yakından takip edilen Brandt, dönüm noktası olarak lider kripto para biriminde 25 bin 500 dolar seviyesini öne sürüyor. Brandt’in iddiasına göre eğer BTC fiyatını 25 bin 500 dolar üzerine atamazsa, kendisini hızla 15 bin dolar seviyelerinde bulabilir!

  Mike Novogratz: “30 Bin Dolara Dönme Şansı Yüksek”

  Lider kripto para biriminin yükselişine bahse giren bir diğer önemli isim ise usta analist Mike Novogratz! Bitcoin’de yükseliş ihtimalini daha olası görse de Novogratz da lider kripto para biriminin önümüzdeki günlerde yön hakkında kararını kesin olarak vereceğini düşünüyor. Usta isim eğer yön yukarı olursa Bitcoin’in 30 bin dolara dönebileceğini söylüyor.

  Rafael Schultze-Kraft: “BTC Bir Paradigma Değişikliği Görebilir”

  Son olarak Glassnode kurucu ortağı ve CTO’su Rafael Schultze-Kraft, lider kripto para birimini değerlendiren isimler arasında yer aldı. Usta isim Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Bitcoin ağının günlük büyüme grafiğini aktardı ve “BTC yakında büyük bir paradigma değişikliği görebilir” dedi.

  Schultze-Kraft, Ağustos 2017 tarihinde Segwit ile 1 MB’lik üst sınırın kaldırımasından bu yana geçtiğimiz hafta süreli olarak 2 MB’in çok üzerinde değerlere ulaşan ortalama BTC blok boyutuna işaret etti. Yakın zamandaki blok ortalaması 1,2 MB olduğunu söyleyen Glassnode CTO’su,  saatlik değerlerin artık 3,2 MB’ye çıktığını söyledi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle