Ünlü Ceo’dan heyecan verici BTC tahmini

  Lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili beklentiler her geçen gün artmaya devam ediyor. Son olarak Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Bitcoin’in göreceği fiyat seviyeleri ile ilgili tahminlerde bulundu. Morehead Bitcoin’in yıl sonuna kadar 115 bin dolara ulaşabileceğini açıkladı.

  San Francisco merkezli bir yatırım şirketi olan Pantera Capital’in kurucusu ve aynı zamanda CEO’su olan Dan Morehead, şirketin düzenlediği çevrimiçi konferansta Bitcoin ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Dan Morehead, Bitcoin ile ilgili uzun zaman çalışma yaptıklarını belirttiği açıklamasında, Bitcoin’in kendisini ispat ettiğini belirtti. Bir yatırım aracı olarak Bitcoin’in çok önemli bir buluş olduğunu belirten ünlü CEO, Bitcoin’in yeni rallisinden büyük beklentileri olduğunu belirtti.

  Bitcoin ve diğer kripto paraların 2020 yılından bu yana gösterdikleri performans ile ilgili açıklamalarda bulunan Dan Morehead, kripto paraların yükselişini devletlerin para politikaları ile ilişkili olarak değerlendirdi. Morehead bu yükselişin en önemli nedeni olarak para basma politikalarını ve kripto para piyasasına olan kurumsal yatırımları gösterdi.

  Dan Morehead: Mevcut finans ortamı kripto paralara yönelimi arttırıyor

  Dan Morehead açıklamalarında devletlerin para basma politikalarının kripto para piyasalarına yönelimi arttıracağını daha önce de belirtiklerinin ve öngördükleri şekilde mevcut finansal ortamın yatırımcıları kripto para sektörüne ittiğini açıkladı. Yatırımcıların birikimlerini korumak için değer deposu olarak gördükleri değerli varlıklara yönelmeye başladıklarını belirten Morehead, kripto para piyasasının son 1 yıl içindeki yükselişini destekleyen diğer etmenin ise kurumsal firma yönelimleri olduğunu açıkladı.

  Bitcoin’in bu seneki rallisinin 2017 rallisinden çok farklı bir noktada durduğunun da altını çizen Morehead, bu farkın da yatırım portföylerinde yaşanan değişiklikten kaynaklandığını belirtti. Ünlü CEO son dönemlerde kripto para sektöründe yaşanan inanılmaz yükselişin devam edeceğini de belirtti.

  Bitcoin ile ilgili fiyat beklentisi yüksek olan yatırımcı sayısı artıyor

  Pantera Capital şirketinin CEO’su Dan Morehead Bitcoin ile ilgili yüksek beklentilerinin açıklayan son isim olmakla beraber birçok kurumsal yatırımcı yüksek bir fiyat beklentisi içinde. Dan Morehead yıl sonu için 115 bin dolar öngörüsünde bulunurken,  Diginex CEO’su Richard Byworth ise 175 bin dolar tahminin de bulunmuştu.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle