Kriptopara

ICP Coin Ne Olur? ICP Coin Hedef Fiyat ve En İyi 3 Tahmin

  Bu yazımızda özellikle kripto para ve merkeziyetsiz uygulama geliştiricilerin dikkatini çeken ICP Coin geleceği hakkında bilgiler sunacağız. Yatırımcıların kripto gündem nabzını tutarken çokça araştırdıkları ICP Coin ne olur, hedef fiyatları neler, ICP yorumları ve fiyat tahminleri nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  ICP Coin Ne Olur?

  ICP Coin’in ilerleyen sürede nasıl bir noktada yer alabileceği konusunda tahmin gerçekleştiren uzmanlar 2021 sonunda değer kazanımı bekliyorlar. Uzmanlar, ICP Coin projesinin geleneksel internet yapısını arka uç yazılımı barındırabilecek noktaya getirme amacı olduğunu belirttiler. Uzmanlar, akıllı sözleşmeleri hesaplama ve ölçeklendirme konusunda avantaj sunan ICP Coin’in 2022 ve 2023 senelerinde daha fazla yatırımcının dikkatini çekebileceğini düşünüyorlar.

  Geliştiricilere güçlü yazılım çerçeveleri sunabilen ve internet hızında işlemleri mümkün kılan ICP Coin’in verileri de etkili şekilde işlemek ve ardından saklamak için imkanlar sunduğunu belirttiler. Tüm bu avantajlara bağlı olarak ICP Coin’in değer kazanımı ile gündeme gelebileceğini savunuyorlar. 

  ICP Coin Hedef Fiyat Ne?

  ICP Coin için hedef fiyat tahmini gerçekleştiren analistler, fiyat artışı üzerinden 89.50 dolarlık fiyatın 2021 sene sonunda oluşmasını bekliyorlar. Tahminlerine göre ICP Coin daha fazla kurumsal ve bireysel yatırımcı alım taleplerini, 2022 senesi içerisinde karşılayabilir. Analistlerin tahminlerinde yer alan 2022’ye yönelik ICP Coin hedef fiyatı ise 140 dolar seviyesinden yer aldı. Hedef fiyat tahminleri incelendiğinde, analistlerin ICP Coin’in önümüzdeki 3 sene içerisinden fiyat çıtasını yükseltebileceğine inandıkları görülüyor. 

  ICP Grafik Yorumları

  ICP Coin grafiğini yorumlayan anonim analistler, fincan kulp formasyonunun tamamlandığını belirttiler. İlk hedef olan 74 dolarlık fiyat değerinin yakalandığını ancak, 76 dolarlık alandaki direnç ile karşılaşılarak, kırmızı alanda işleme devam edildiğini açıkladılar. Analistler yeni düşüş trendinin kısa vadede dalgalanmaya neden olabileceğini, ancak ilerleyen adımlarda yeni biri yükselişin oluşabileceğini savundular. 

  Anonim analistlere göre 65 dolarlık alanda bir destek sinyali yer alıyor ve kısa vade ardından alım talepleri tekrar sahneye gelebilir. Yatay kanal kırılımının bir sonraki seviyede yukarı dönebileceğini yorumlaya analistler, 77 dolarlık direncin kırılabileceğini düşünüyorlar. 

  En İyi 3 ICP Coin Tahmini

  ICP Coin’ yönelik fiyat tahmini gerçekleştiren 3 farklı analist bulunuyor. Bu analistlere göre ICP Coin 2021 sonunda ve ilerleyen sürede değer kazanımı gerçekleştirebilir. Analistlerin ICP Coin için gerçekleştirdikler tahminler şu yönde:

  • AcmiCrypto ICP Coin Fiyat Tahmini: Anonim analist ICP Coin’in 2021 senesi tamamlanırken 82.50 dolar seviyesinden işlem görebileceğini düşünüyor. 2022 senesini tamamlarken ICP Coin fiyatı için 146.31 dolarlık fiyatı tabloda görebileceğimizi savundu. 
  • CoinArbitrage ICP Coin Fiyat Tahmini: Analist topluluğa göre ICP Coin 2021 sene sonunda 163.496 dolarlık fiyata ulaşabilir. Bu tahmin ile analistlerin verdiği en çarpıcı fiyat olasılıklarından birine imza attılar. Analist topluluk 2022 sonunda ise ICP Coin fiyatının 264.493 dolar olabileceğini belirtiyorlar. 2024’ün ikinci yarısına gelindiğinde 427.950 dolarlık ICP Coin fiyatının tabloda olabileceğini savunan analist topluluk, 2024 bitimi içim 692 dolarlık tahmini fiyat verdi.
  • Forecast ICP Coin Fiyat Tahmini: Anonim analist, 2021’in tamamlamasına en yakın zamanda ICP Coin fiyatının 89.50 dolar seviyesinde olabileceğini belirtti. 2022 sonu için 146.50 dolarlık tahmin yapan anonim analist, 2023 bitiminde ICP Coin’in 200 dolar ile 225 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor.

  Sonuç

  ICP Coin, analistlerin parlak bir gelecek senaryosu çizdikleri kripto para birimleri arasında yer aldı. Uzman analistler ve anonim analistler, ICP Coin için 2021 sonundan 2024 sonuna kadar işlem hacminin genişleyebileceğini ve fiyatların kademeli bir şekilde artabileceğini savunuyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle