Kripto Para

Hoskinson birlik çağrısı yaptı, John Lennon’un oğlu destekledi!

  Dünyanın en ünlü müzik gruplarından biri olan The Beatles’ın en popüler üyelerinden John Lennon’un oğlu Sean Ono Lennon, IOHK CEO’su ve Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson’un açıklamalarına açıkça destek verdiğini gösterdi.

  Kripto para piyasaları yatırımcılar boyutunda çok geniş kitlelere ulaştı. Ocak 2021’de yaklaşık 100 milyon olan kripto para yatırımcı sayısı, Haziran 2021’de 221 milyonu aştı. Bu devasa büyüme karşısında ünlü isimler, büyük şirketler ve ülkeler de kripto para alanına çeşitli dallardan giriş yaparak sektörün genişlemesine katkıda bulundu. Birçok ünlü ismin bir şekilde dahil olduğu kripto para piyasasında bu kez de Sean Ono Lennon ismini duyurdu.

  Sean Ono Lennon, Charles Hoskinson’a Açıkça Destek Verdi

  Dünyaca ünlü, birçok kişiye göre müzik tarihinin en iyi müzik grubu olan efsanevi The Beatles grubunun üyelerinden John Lennon’un kendisi gibi müzisyen olan oğlu Sean Ono Lennon, daha önce Bitcoin’i (BTC) benimsediğini göstermişti. Kripto para sektörüne uzak olmayan Lennon, bu kez de Cardano’nun (ADA) kurucusu ve Input Output Hong Kong’un (IOHK) CEO’su Charles Hoskinson’un açıklamalarına destek vererek gündeme geldi. Lennon, sık sık paylaşımlarda bulunan Hoskinson’un bir videolu paylaşımı ile ilgili yorum yaptı.

  Charles Hoskinson, son dönemlerde sık sık paylaşımlar yaparak Cardano’nun ve genel anlamda kripto para sektörünün geleceği hakkında yorumlarını dile getiriyor. Piyasanın aktif isimlerinden biri olan Hoskinson, son paylaşımıyla Sean Ono Lennon’dan da destek aldı. Hoskinson’a destek veren Lennon, kripto paraların hükümetlerin hegemonyası için büyük bir tehdit olduğunu ifade etti. Lennon, kripto paraların bunu, gücü hükümetlerden alıp insanlara verdiği için başardığını iddia etti.

  Sean Ono Lennon’un Twitter Paylaşımı

  Charles Hoskinson’un “Warner-Portman-Sinema v Toomey-Wyden-Lummis” başlıklı Youtube videosunu Twitter hesabından paylaşan Lennon, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

  “Kripto, devletin ve ekonomik hegemonyanın temel direklerini tehdit ederek gücü insanlara veriyor. Bu nedenle Beyaz Saray’ın derebeyleri yatıştırmak için bu sektördeki ilerlemeyi sekteye uğratacak bir yasa tasarısını desteklemesi şaşırtıcı değil. Charles Hoskinson’u izleyin.”

  Hoskinson ise söz konusu videosunda ABD senatörlerine ve Kongre üyelerine karşı birlik olunması gerektiğini ifade ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle