Kripto Para

Cardano CEO’su: Dünyayı değiştireceğiz bu kadar net

  Son günlerde yaptığı açıklamalarla sık sık kripto para piyasalarında gündeme gelen Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, bu kez paylaştığı video ile gündeme geldi. Hoskinson’a göre kripto para sektörü, geleneksel finans sektörünün yerini alacak. Hoskinson açıklamalarında ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi.

  Akademik kuruluşlar, devlet kuruluşları ve girişimleri için kripto para ve Blockchain geliştiren Input Output Hong Kong (IOHK) kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, son günlerde Cardano (ADA) ile ilgili iddiaları açıklamalar yaparak gündeme geliyor. Aynı zamanda Ethereum’un (ETH) kurucu ortakları arasında da yer alan Hoskinson, Ethereum’dan ayrıldıktan sonra Cardano’yu kurdu. Son günlerde kripto para piyasasında yaptığı çarpıcı açıklamalar ile gündeme gelen Hoskinson, bu kez kripto para sektörünün, geleneksel finans sektörünün yerini alacağını söyleyerek gündeme geldi.

  Son videosunda yaptığı açıklamalarda Hoskinson, kripto para piyasasının şu an için henüz başlangıç aşamasında olduğunu belirtti. Hoskinson, kripto para sektörünün buna rağmen dünyadaki en büyük sorunlardan bazılarını çözebileceğine inandığını ifade etti. Hoskinson, geleneksel finans sektörünün tıkandığını ve bu tıkanıklığın yıllardır giderilemediğini söyledi. Hoskinson’a göre bu sorunu kripto paralar çözebilir.

  “Dünyayı Değiştireceğiz, Bu Kadar Basit ve Net”

  Hoskinson’a göre geleneksel finans sektörü, “yenilikçi ve yaratıcı” kripto para sektörü tarafından yenilenip değiştirilecek. Konuya ilişkin olarak Hoskinson’un dile getirdiği ifadeler şöyle:

  Dünyayı değiştireceğiz. Durum bu kadar basit ve net. Şu an kripto para sektörü hala oldukça küçük aşamalarda ve geleneksel finans sektörü oldukça büyük. Yenilik ise göz ardı edilemeyecek kadar kritik.”

  Hoskinson’a Göre “Kripto Devriminin” Merkezinde Cardano Olacak

  Ünlü CEO sektörlere ilişkin açıklamalarda bulunurken etkili metaforlardan yararlandı. Hoskinson, yeni dünya düzeninde dinozorların hayatta kalıp kalmayacağının belirsiz bir konu olmadığını, uyum sağlayabilenlerin hayatta kalabileceğini ifade etti. Hoskinson ayrıca kripto paraların da henüz “bebeklik aşamasında” olduğunu vurguladı ve önümüzdeki 10 yıllık süreçte çok katı değişiklikler yaşanacağını ifade etti. Ünlü CEO’ya göre bu süreçte merkez bankaları bile kripto paraları kabul edecek. Hoskinson’a göre bu devrimsel değişimde Cardano değişimin merkezinde yer alacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle