ETH katılı 5 altcoini usta analist açıkladı

  Kripto para piyasalarının usta analisti Lark Davis, son paylaşımında 5 altcoine dikkat çekti. Analiste göre bu 5 altcoin, Ethereum’un (ETH) akıllı kontrat pazarındaki liderliğine meydan okuyacak. Ayrıca Davis’e göre söz konusu altcoin projeleri, büyük bir yatırım fırsatı da sunuyor.

  Kripto para piyasalarında hızlı başlayan Nisan ayında Bitcoin (BTC) öncülüğünde sert değer artışları yaşandı. Bitcoin rekor kırarak altcoinleri de yukarı yönlü tetikledi. Ancak öte yandan rekor kırana kadarki süreçte Bitcoin’in konsolide olarak altcoinlere zemin hazırlaması da bu yükselişleri tetikledi. Piyasalarda gelen bu rekorlar sonrası, genel tabloda düşüş eğiliminin hakim olduğu görülüyor. Yatırımcılar, kırmızı grafiklerin görülmeye başlaması ile birlikte yatırım yapabilecekleri altcoin arayışlarını sürdürüyor.

  Yatırımcıların altcoin arayışlarına başladığı son dönemde, kripto para piyasalarının usta analistlerinden Lark Davis, dikkat çektiği 5 altcoini paylaştı. Usta analiste göre söz konusu 5 altcoin, Ethereum’un (ETH) akıllı kontrat pazarındaki liderliğine meydan okuyacak. Ayrıca analist, bu 5 altcoinin büyük birer yatırım fırsatı olduğunu öne sürüyor.

  Analist Düşüncesini Nelerle Destekliyor?

  Lark Davis, genel anlamda ETH’de hala yükseliş eğiliminin görüldüğünü dile getirdi. Ethereum’dan yükseliş bekleyen analist, bu süreçte diğer bazı zincirlerin de pazar payının bir bölümünü oluşturmaya hazır olduğunu dile getirdi. Konuya ilişkin olarak Lark Davis’in ifadeleri şöyle:

  “Yeni zincirlerde yeni DeFi, yeni NFT’ler, yeni token satışları, yeni launchpad’ler var. Hepsi de çok zincirli bir gerçekliğe girmeye başlıyor. Birçok protokol, birden fazla zincire entegre hale geliyor ve Ethereum’un hakimiyeti giderek daha fazla kayıyor. Çünkü ETH ağı kendini güncellemek, ücretleri düşürmek ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için mücadele veriyor.”

  Davis’in İşaret Ettiği 5 Altcoin

  Lark Davis, bu kapsamda Ethereum’a meydan okuduğunu düşündüğü ve yatırım fırsatı olarak değerlendirdiği altcoinlerde ilk sırayı Binance Coin’e (BNB) ayırdı. Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan BNB için Davis “Ethereum’dan pazar payı almayı en net şekilde başaran ilk blok zinciri Binance Smart Chain!” sözlerini dile getirdi.

  BNB’nin ardından Lark Davis’in söz konusu listede işaret ettiği diğer 4 altcoin ise şöyle:

  • Terra (LUNA)
  • Solana (SOL)
  • Polkadot (DOT)
  • Cardano (ADA)

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle