Global danışmanlık şirketi: ETH 10.000 dolar olabilir!

  Kripto para dünyasının en popüler para birimlerinden Ethereum, son dönemde rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Lider altcoinin fiyatı hakkında bir dikkat çekici açıklama da Fundstrat Global Advisors şirketinden geldi…

  Kripto para sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran şirketlerden Fundstrat Global Advisors, Ethereum (ETH) kripto para birimi hakkında yeni bir rapor yayınladı. Dev şirket, Ethereum için neden hala yükseliş beklediklerinin sebeplerini teker teker sıraladı. Analistlere göre ETH fiyatının yükselmesinin arkasındaki temel sebep, ağ üzerinde gerçekleşen büyük gelişmeler ve aktivite oldu.

  Kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettiği altcoin projelerinin başında gelen Ethereum (ETH) fiyatında son dönemde hızlı yükseliş devam ediyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu sürekli geliştiren ETH fiyatının geleceği hakkında bir açıklama da Fundstrat Global Advisors şirketinden geldi. Dev şirketin analistleri ETH fiyatının 10 bin dolara ulaşmasını bekliyor. 

  ETH Geçişi Hız Kazandı

  Fundstrat Global Advisors analistlerinin Ether fiyatı için yayınladıkları rapor, kripto para yatırımcılarının büyük ilgisini çekti. Şirket, kripto para dünyasına yeni giren kurumsal ve perakende yatırımcıların Bitcoin (BTC) yerine ETH terhin etmeye başladıklarını kaydetti. Kurumsal yatırımcıların yeni yatırımcılara benzer şekilde DeFi ve web 3.0 uygulamalarına büyük ilgi duyduklarına vurgu yapıldı.

  Fundstrat Global Advisors şirketinin analistleri bu sebeple BTC yatırımları yerine Ethereum’a olan geçişin hız kazandığına dikkat çekiyor. Ether’in piyasa değeri, son haftalarda Bitcoin piyasa değerine kıyasla çok daha büyük bir atılım yaptı. Ancak ağ üzerindeki işlem ücretlerinde Bitcoin’in rakibi Ethereum’dan daha düşük işlem ücretlerine sahip olduğu da biliniyor. 

  2021 Yılında ETH Fiyatı 

  Ethereum fiyatının 2021 yılı içinde ulaşabileceği fiyat seviyelerine de yer verilen raporda, altcoin yatırımcılarını şaşırtan ifadeler kullanıldı. Fundstrat Global Advisors analistleri bu yıl içinde BTC fiyatını 100 bin dolara, ETH fiyatını da 10 bin dolara kadar çıkabileceği konusunda görüş bildirdi. Bu açıklamalar kripto para yatırımcılarının dikkatinden kaçmazken, analistler bu sene kripto para piyasasının toplam değerinin de 5 trilyon dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle