BTC’yi geçebilecek potansiyele sahip altcoinler

  Son dönemde kripto para yatırımlarına ağırlık vermesi ile gündeme gelen FD7 Ventures yeni bir rapor yayınladı. Dubai merkezli yatırım şirketinin uzmanları, Ethereum, Cardano ve Polkadot fiyatlarını yorumladı…

  Yüklü miktarda kripto para yatırımı yapması ile adından söz ettiren FD7 Ventures ortaklarından Prakash Chand, ETH, ADA ve DOT fiyatına dikkat çekti. Uzman isim bu üçlünün Bitcoin’in piyasa değerini geçerek daha yüksek seviyelere çıkabilecek potansiyeli olduğunu vurguladı. Chand, Bitcoin’in piyasa değerinin önümüzdeki yıllarda 10 trilyon dolarlık seviyeye ulaşabileceğini söyledi. 

  Bitcoin piyasa değerinde yaşanacak bu artışla birlikte, Ethereum, Cardano ve Polkadot’un da piyasa değerinde BTC’ye yaklaşacaklarını belirtti. Yönetimi altında 1 milyar dolarlık varlık bulunan FD7 Ventures şirketinin ortaklarından Prakash Chand’ın açıklamaları kripto para topluluğunda büyük ses getirdi.

  Kripto Para Piyasasında Parabolik Büyüme Beklentisi

  Önde gelen kripto para birimlerinin gelecek görünümü hakkında tahminlerde bulunan Prakash Chand, genç neslin etkisi ile birlikte sektörün büyüyeceğini söyledi: “Ben 21 yaşındayken paramı arabalara harcıyordum. Yeni nesil, bizimkinden daha gelişmiş. Kripto paralara yatırım yapmayı seviyorlar.”

  Uzman isim bu etkinin katlanarak artmasıyla birlikte Bitocin’in piyasa değerinin 10 trilyon dolara ulaşabileceğini belirtti. Bitcoin’in piyasadaki dominansını kısa vadede koruyacağını ancak zaman içinde diğer kripto para birimleri ile farkın azalacağını vurguladı. Prakash Chand açıklamasında, Bitcoin’in muhteşem bir değer saklama aracı olduğunu fakat bunu ötesinde bir geleceği olmadığını kaydetti.

  Bitcoin’i Geçebilecek Potansiyele Sahip Kripto Paralar

  Ethereum kurucularından biri ile görüşme yaptığını ve Cardano, Ethereum ile Polkadot hakkında araştırma yapmaya başladığını söyleyen Chand, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Uzman isme göre bu üç kripto para biriminin her birinde önümüzdeki yıllarda 20 ya da 30 kat büyüme görülebilir. FD7 Ventures ortağı yaptığı açıklamasında ETH, ADA ve DOT piyasasının gelecekte çok yüksek seviyelere ulaşacağını ifade etti. Dubai merkezli şirket, geçtiğimiz ay 750 milyon dolar değerinde Bitcoin satarak, Cardano (ADA) yatırımı yapacağını açıklamıştı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle